ZABIEGI NA TWARZ

Thermolifting twarzy Zaffiro

Zabieg Zaffiro jest dedykowany wszystkim, który chcieliby poprawić kondycję skóry twarzy. Thermolifting wykonywany urządzeniem sprawi, że skóra zagęści się i znacznie ujędrni.
Zabieg Zaffiro to innowacyjna technologia dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom chcącym zatrzymać młody wygląd skóry. Według opinii specjalistów Zaffiro jest w stanie nie tylko ujędrnić i zagęścić skórę, lecz także pozbyć się już istniejących zmarszczek i niedoskonałości.

Główne zalety Thermoliftingu twarzy Zaffiro

Innowacyjny

Większość zabiegów, które obiecują spektakularne efekty łączy się nierozerwalnie z nieprzyjemnymi doznaniami, bólem, a nawet długim okresem rekonwalescencji. W przypadku thermoliftingu Zaffiro jest wprost przeciwnie. Zabieg Zaffiro możemy zaliczyć do tzw. “zabiegów lunchowych”.

Chwilę po wykonaniu zabiegu można swobodnie wrócić do wykonywania codziennych czynności. Co więcej, zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jedyne odczucia, które mu towarzyszą to delikatne uczucie ciepła.

Główne zalety Thermoliftingu twarzy Zaffiro

Natychmiastowe efekty

Efekty widoczne są w niezwykle krótkim czasie po zabiegu. Zabieg Zaffiro jest nie tylko przyjemny, lecz także uniwersalny, ponieważ może być stosowany na wszystkie partie ciała. Thermolifting Zaffiro zagęści zarówno skórę twarzy, jak i skórę szyi, dekoltu, brzucha, dłoni, ramion, pośladków, ud, a także kolan.

Efekty Zaffiro będą spektakularne i natychmiastowe na każdej partii ciała, ponieważ zabieg jest przeprowadzany w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Thermolifting twarzy Zaffiro

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Jest to peeling, który wykonuje się przy użyciu intensywnego strumienia wody.

Zabieg ma na celu złuszczenie martwych komórek naskórka dzięki czemu skóra jest wygładzona i promienna.

Zabieg oczyszczania twarzy wykonujemy przed zastosowaniem funkcji termoliftingu w celu przygotowania skóry. Możemy również wykonać go jako osobny zabieg.

Thermolifting twarzy Zaffiro

Jak działa termolifting twarzy Zaffiro?

Zabieg Zaffiro został opracowany w oparciu o najnowocześniejszą technologię promieniowania podczerwonego. Zaffiro to urządzenie emitujące promieniowanie IR o długości fali (750-1800 nm). Dzięki temu następuje kontrolowane podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do ok. 65 st. C).

Efektem Zaffiro jest nagłe podgrzanie włókien kolagenowych, które kurczą się do pierwotnej długości. Skutkiem tego procecu jest gładka, jędrna i napięta skóra, która wygląda młodo i promiennie.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Lifting skóry twarzy za pomocą światła podczerwonego

Obszar1 ZabiegPakiet 4 zabiegów
Twarz750zł 550zł2200zł 1760zł
Twarz+podbródek930zł 650zł2600zł 2080zł
Szyja+podbródek600zł 450zł1800zł 1440zł
Twarz+szyja1000zł 800zł3200zł 2560zł
Szyja550zł 400zł1600zł 1280zł
Dekolt1000zł 700zł2800zł 2240zł
Twarz+szyja+dekolt1650zł 1300zł5200zł 4160zł
Peeling wodny100zł-
Peeling wodny przed Zaffiro50zł-

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu