ZABIEGI NA TWARZ

Zabiegi kosmetyczne MediDerma by SesDerma

Zbiegi kosmetyczne MediDerma by SesDerma to seria innowacyjnych zabiegów, które działają na skórę kompleksowo. Wszystkie proponowane zabiegi to różne rodzaje peelingów, które mają szerokie i dogłębne działanie. Dzięki zabiegom MediDerma by SesDerma możliwe jest osiągnięcie wielu pożądanych efektów.


Zabiegi są nieinwazyjne i bezpieczne, a co najważniejsze nie powodują bólu ani uczucia dyskomfortu. Efekty, które można osiągnąć dzięki serii zabiegów kosmetycznych to m. in. wygładzenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, zwężenie ujść gruczołów łojowych, zagęszczenie skóry, a także poprawa owalu twarzy.

Główne zalety  MediDerma by SesDerma

Wszechstronność

Odpowiednio dobrana seria peelingów jest w stanie rozwiązać każdy problem skórny – nie zależnie od tego czy są to zmarszczki, czy młodzieńczy trądzik. SesDerma Ryruvic Peel skutecznie zwalczy blizny potrądzikowe i łojotokowe zapalenie skóry, natomiast Retises CT poradzi sobie z wiotczejącą i pozbawioną blasku skórą.

Zabieg Ferulac Peel usunie piegi i przebarwienia posłoneczne, a także spłyci zmarszczki, nawilży i wygładzi skórę.

Główne zalety  MediDerma by SesDerma

Niesłychana precyzja

Zabiegi z serii MediDerma by SesDerma są w pełni bezpieczne dla skóry i nie są inwazyjne. Przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu jest niewiele i ustala je specjalista podczas indywidualnej konsultacji.

Peelingi chemiczne są przeprowadzane pod czujnym okiem ekspertów, co sprawia, że cała procedura jest całkowicie bezpieczna.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

MediDerma by SesDerma

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

Po przeprowadzonym zabiegu przez kilka dni może utrzymywać się zaczerwienienie twarzy. Po około 2-­3 dniach, na powierzchni naszej skóry pojawi się łuszcząca się skorupka. Taki stan może potrwać około 4 dni wszystko jest uwarunkowane rodzajem użytego preparatu.

Przez okres co najmniej 4 tygodni należy unikać promieni UV i nie opalać się dlatego stosujmy kremy SPF 50. Nie należy także stosować kremów z kwasami owocowymi AHA, przeprowadzać depilacji woskiem na skórze poddanej peelingowi pod żadnym pozorem nie wolno zdrapywać łuszczącego się naskórka.

MediDerma by SesDerma

Jak działają zabiegi kosmetyczne MediDerma by SesDerma?

Zabieg Ferulac Peel – to zabieg antyoksydacyjny najnowocześniejszej technologii z wykorzystaniem kwasu ferulowego i floretyny. Jest to peeling chemiczny, który neutralizuje wolne rodniki zapobiegając tym samym procesom starzenia się i stymulując skórę do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg SesDerma Pyruvic Peel – zabieg wykorzystuje kwas pirogronowy w stężeniu 40% oraz 4% witaminy A, dzięki czemu jest w stanie przeciwdziałać oznakom starzenia takim jak zmarszczki, zniwelować trądzik w fazie aktywnej, spłycić blizny potrądzikowe, wyleczyć łojotokowe zapalenie skóry, keratoze, hiperkeratoze, hiperpigmentacje, a także melazmy.

Zabieg Retises CT – preparat posiada wysokie stężenie czystego retinolu i propionianu retinylu oraz witaminy C w jej najbardziej stabilnej postaci glukozydu askorbylu. Dzięki takiemu połączeniu peeling posiada właściwości depigmentujące, złuszczające i regenerujące, które prowadzą do zwiększonej syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, zagęszczenie skóry, a także poprawa owalu twarzy i uniesienie powiek.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Pielęgnacja twarzy z zastosowaniem medycznych kwasów złuszczających

Zabieg Cena
Pyruvic Peel Zabieg z kwasem pirogronowym - jedno/dwu/trzywarstwowego220zł/240zł/260zł 180zł/200zł/220zł
Retises CT Yellow Pell - twarz350zł 299zł
Retises CT Yellow Pell - twarz + szyja499zł 349zł
Retises CT Yellow Pell - twarz + szyja + dekolt599zł 399zł
Pyruvic Peel + Retises CT Zabieg antytrądzikowy + Antiaging twarz450zł 349zł
Pyruvic Peel + Retises CT Zabieg antytrądzikowy + Antiaging twarz + szyja650zł 399zł
Pyruvic Peel + Retises CT Zabieg antytrądzikowy + Antiaging twarz + szyja + dekolt750zł 449zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu