ZABIEGI NA TWARZ

PRO XN - terapia przeciw przebarwieniom

Marka PRO XN opracowała linię produktów oraz Autorskie Programy Terapeutyczne tak, aby niwelować przebarwienia w sposób kompleksowy. Modulowane terapie rozjaśniające, których poziom i intensywność dobierane są indywidualnie w zależności od stanu wyjściowego skóry, stopnia uszkodzenia komórek oraz stylu życia. 

PRO XN – terapia przeciw przebarwieniom

Bright Up Mask No. 1

Zabieg z wykorzystaniem maski rozjaśniającej opartej o składniki rozjaśniające takie jak: kwas traneksamowy, kwas szikimowy i azeloglicyna, które przyspieszają naturalny proces złuszczania naskórka i wykazują wysoką tolerancję dla wszystkich typów skóry. System Cellucap™-C uwalnia silnie działającą witaminę C podczas aplikacji. System Neoclair PRO™ to peptyd o silnym działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym. 

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 3-4 zabiegów, co 2 tygodnie.

PRO XN – terapia przeciw przebarwieniom

Bright Up Mask No. 2

Maska o właściwościach depigmentujących będąca mieszanką kwasów zapewniających naskórkowy poziom złuszczenia. Kwas kojowy i azelainowy wykazują jedne z silniejszych i najlepiej udowodnionych klinicznie działań depigmentujących działających na drodze hamowania enzymu tyrozynazy. Kwas azelainowy posiada dodatkowo działanie przeciwzapalne zmniejszając tym samym stopień podrażnienia skóry. Połączenie kwasu salicylowego oraz Earth Marine Water oczyszcza ujścia gruczołów łojowych i detoksykuje zanieczyszczoną skórę. 

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 3-4 zabiegów, co 4 tygodnie.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

EFEKTY PRO XN

Efekty zabiegu PRO XN
przebarwienia przed pro xn bright up mask przebarwienia po bright up mask
zmarszczki przed birght up mask zmarszczki po bright up mask oczy
front przed bright up mask front po bright up mask
prawa strona twarzy przebarwienia przed bright up mask prawa strona twarzy przebarwienia po bright up mask

PRO XN – terapia przeciw przebarwieniom

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • przebarwienia pozapalne
 • skóra sucha, wrażliwa 
 • trądzik pospolity
 • trądzik różowaty 
 • niewyrównany koloryt skóry
 • przebarwienia pozapalne, posłoneczne, hormonalne
 • melasma
 • skóra tłusta, trądzikowa 
 • objawy fotostarzenia
 • nierównomierna struktura skóry i koloryt
 • skóra zanieczyszczona z zaskórnikami

Nieodłącznym elementem terapii jest stosowanie Bright Up Ampoule oraz ochrony przeciwsłonecznej według zaleceń kosmetologa prowadzącego. 

Dla podtrzymania efektów zabiegów po skończonej serii poleca się stosowanie serum z estrem kwasu retinowego Bright Up Therapy z PRO XN.

 

Nieodłącznym elementem terapii jest stosowanie Boost Up Ampoule oraz ochrony przeciwsłonecznej według zaleceń kosmetologa prowadzącego. 

Dla podtrzymania efektów zabiegów po skończonej serii poleca się stosowanie serum z estrem kwasu retinowego Bright Up Therapy z PRO XN.

Po zabiegu Bright Up Mask No. 1 nie ma okresu rekonwalescencji. Skóra może być napięta, jednak wygląda świetliście i promiennie.

Po zabiegu Bright Up Mask No. 2 skóra może być lekko zaczerwieniona i wrażliwa. Na 2/3 dobę po zabiegu może wystąpić złuszczanie i utrzymywać się kilka dni po.

PRO XN – Terapia przeciw przebawieniom 

Czym jest ksantohumol?

Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Jest to jeden z nasilniejszych antyoksydantów zewnątrzpochodnych, wykazuje 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami tj.: fotostarzenia skóry, utrata jędrności i blasku, wzrost bakteri Gram-dodatnich Stap. aureus, pyogenes oraz epidermidis powodujących zakażenia ropne skóry. Ma działanie bakteriobójcze i poprawia mikrokrążenie skóry, co sprzyja usuwaniu toksyn i lepszemu odżywieniu, i regeneracji tkanek.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Zabieg1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Bright Up Mask No. 1 (twarz)1000 zł 600 zł3000 zł 1500 zł
Bright Up Mask No. 2 (twarz)1200 zł 650 zł3600 zł 1650 zł
W skład zabiegu wchodzi również ampułka do pielęgnacji domowej, którą należy nakładać przez okres trwania terapii.

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu