ZABIEGI NA CIAŁO

Redukcja tkanki tłuszczowej – kriolipoliza ZLipo

Z-Lipo – mrożenie, drogą do wymarzonej atrakcyjnej sylwetki

Wysoce innowacyjna KRIOLIPOLIZA ™ – System Z Lipo to w 100% nieinwazyjny i bezpieczny zabieg. Metoda ta polega na zamrażaniu złogów tłuszczu w kontrolowanym i bezpiecznym czasie zabiegowym.

Nasza klinika, jako pierwsza w Polsce posiadała te urządzenia. Doświadczenie w pracy z Z-LIPO wpływa na doskonałe rezultaty przeprowadzonych zabiegów.

Jako jedni z niewielu klinik, przed procedurą dokonujemy pomiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy USG.

Główne zalety kriolipolizy ZLipo

Metoda na niechciany tłuszcz

Często pomimo zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej pozbycie się tkanki tłuszczowej z newralgicznych partii jest bardzo trudne. Kriolipoliza działa na powierzchni skóry i wszystkich warstwach tkanki podskórnej, aż do powięzi mięśniowych. Efektem działania minusowej temperatury jest także stymulacja skóry do produkcji włókien kolagenowych i wiązań elastynowych.

Główne zalety kriolipolizy ZLipo

Niesłychana skuteczność

Zabieg kriolipolizy Z-Lipo powoduje redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest to bezpieczna, poparta badaniami nieinwazyjna metoda.

Główne zalety kriolipolizy ZLipo

Procedura medyczna

Jako jedna z niewielu Klinik, przed zabiegiem Z-lipo przeprowadzamy badanie USG. Dokonanie precyzyjnego pomiaru grubości tkanki tłuszczowej na obszarze zabiegowym ma znaczenie przy kwalifikacji do zabiegu. Indywidualne dostosowanie odpowiedniej terapii zabiegowej przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej!

Główne zalety kriolipolizy ZLipo

Redukcja podwójnego podbródka

Podwójny podbródek to zmora nie tylko osób z nadwagą. Jednak już teraz w Beauty Skin specjalistyczna głowica umożliwiająca zmniejszenie podwójnego podbródka! Niska temperatura redukuje tkankę tłuszczową, lecz wpływa również na poprawę jędrności i elastyczności skóry. Zabieg poprzedzony jest pomiarem grubości tkanki przy użyciu urządzenia ultrasonograficznego.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

kriolipoliza ZLipo

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Z-lipo to udoskonalone urządzenie trzeciej generacji- zabieg jest mniej bolesny i bardziej efektywny. Aplikatory w rozmiarach S, M lub L zasysają tkankę i schładzają ja do odpowiedniej temperatury. Komórki tłuszczowe zostają zamrożone, bez ingerencji w inne tkanki. Następnie zostają one usunięte z organizmu podczas naturalnych procesów fizjologicznych. Tłuszcz zawarty w tych komórkach zostaje zresorbowany przez organizm, może zostać przekształcony w energię i całkowicie usunięty z organizmu.

Kriolipoliza Z-lipo to jedyne urządzenie, które posiada możliwość dostosowania indywidualnych parametrów pod każdego pacjenta. Dzięki innowacyjnemu programowi trzech faz zabiegu, jest to terapia celowana w każdą tkankę tłuszczową. Co więcej, komfort pacjenta podczas zabiegu jest dużo wyższy niż przy konwencjonalnych kriolipolizach.

Z-lipo w połączeniu z zabiegami fali akustycznej posiada najwyższy wskaźnik redukcji tkanki tłuszczowej- nawet do 30% z obszaru zabiegowego!

Jeśli pomimo diety i ćwiczeń nie możesz pozbyć się tkanki tłuszczowej z newralgicznych partii (boczki, „oponka na brzuchu”) to zabieg Z-lipo jest dla Ciebie! Kriolipoliza jest również świetną alternatywą dla osób, które nie chcą poddawać się operacji.

Zabieg kriolipolizy trwa 60 minut. W tym czasie możemy zastosować dwa aplikatory chłodzące. Bezpośrednio po zabiegu wykonujemy pierwszy zabieg fali akustycznej, który trwa około 15 minut. Nasi pacjenci w cenie zabiegu kriolipolizy otrzymują 4 zabiegi fali akustycznej, które należy wykonywać co 2 dni. Całkowity czas zabiegu to 75 minut.

Pierwsze rezultaty można zaobserwować bezpośrednio po zabiegu, jednak ostateczny efekt jest widoczny po 1-2 miesiącach od przeprowadzonej procedury.

Zabieg nie jest bolesny, jednak w pierwszych minutach zabiegu pacjenci mogą odczuwać pewien dyskomfort.

Badania udowodniły, że działanie niską temperaturą na tkanki powoduje uszkodzenie adipocytów (komórek tłuszczowych) – nie naruszając przy tym nerwów oraz innych tkanek i komórek. Zamrożone komórki obumierają i są na zawsze usuwanie z naszego organizmu w naturalnych procesach fizjologicznych. Oprócz redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej, zabieg ten poprawia jędrność i gęstość skóry, oraz redukuje cellulit.

Średnio pacjenci wykonują 2-3 zabiegi na dany obszar. Jest to zależne od:

  • ilości tkanki tłuszczowej
  • oczekiwań pacjenta
  • indywidualnej reakcji organizmu na zabieg

Efekty są widoczne już po jednym zabiegu.  Zabieg można powtórzyć po około 4-6 tygodniach.

Zabiegi fali akustycznej lub endermologii wspomagają organizm w pozbyciu się uwolnionego tłuszczu oraz przyśpieszają proces regeneracji tkanek. W związku z tym rekomendowane są dodatkowe zabiegi masażu próżniowego lub fali uderzeniowej.

Po zabiegu może pojawić się bolesność, obrzęk, zaczerwienie. Objawy te mogą się utrzymywać do 7 dni po przeprowadzonej procedurze, jednak nie przeszkadzają w powrocie do codziennych aktywności.

kriolipoliza ZLipo

Jak dokładnie przebiega procedura zabiegowa Z Lipo?

Na dany obszar w pierwszej kolejności zostaje zaaplikowany specjalny podkład, który uniemożliwia odmrożenie, następnie na tak przygotowaną skórę przykładamy chłodzącą głowicę o odpowiednio dobranej wielkości. Po czym przystępujemy do procesu schładzania. Po wymrożeniu tkanki tłuszczowej aplikator zostaje bezboleśnie odessany.
Kolejnym etapem zabiegu może być wykonanie fali uderzeniowej na miejsce poddane zamrażaniu, w celu intensywnego drenażu oraz przyśpieszenia procesów metabolicznych. Zabieg fali uderzeniowej jest powtarzany 4 razy w odstępach co 2 dni po wykonanym zabiegu kriolipolizy.

Zabieg kriolipolizy trwa 60 minut w trakcie którego możemy zastosować jednocześnie dwie głowice (dwa miejsca zabiegowe).

kriolipoliza ZLipo

Efekty

Video: Jak działa ZLipo

Video: Procedura zabiegowa ZLipo + ZWave

Video: Kriolipoliza ZLipo w Beauty Skin

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

Wielkość aplikatoraCena
Aplikator S1500zł 750zł*
Aplikator M1800zł 900zł*
Aplikator L2000zł 1000zł*
Podbródek1700zł 850zł
*po zabiegu kriolipolizy 1 zabieg fali akustycznej gratis

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Depilacja laserowa – od ilu lat?

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularną metodą zbędnego owłosienia. Często skorzystanie z takiego zabiegu rozważają osoby bardzo młode – nawet takie, które nie ukończyły

Czytaj więcej »

Depilacja laserowa – cena

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad skorzystaniem z zabiegu depilacji laserowej, jednak wielokrotnie spotkałeś się z opinią, że taka metoda jest bardzo droga? Owszem, nie

Czytaj więcej »