ZABIEGI NA CIAŁO

Modelowanie ciała VelaShape III

Idealna sylwetka jest pożądana przez każdego z Nas. Podążając za najnowszymi technologiami na rynku pozwalamy Ci spełnić marzenia o wymodelowanym ciele. Kształtowanie i modelowanie ciała urządzeniem VelaShape III to aktualnie najskuteczniejsza metoda wyszczuplania sylwetki. Technologia VelaShape III łączy w sobie trzy najbardziej skuteczne technologie stosowane w redukcji tkanki tłuszczowej: promieniowanie podczerwone IR, bipolarną falę radiową oraz masaż próżniowy

Połączenie tych trzech energii sprawia, że tkanka tłuszczowa jest redukowana w szybkim tempie z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa pacjenta. Obecnie jest to urządzenie o najwyższej mocy z dostępnych na rynku. Zwiększona moc fali radiowej do 150W pozwala uzyskać lepsze efekty terapeutyczne niewielkiej liczbie zabiegów. Z powodzeniem można je stosować na różnych częściach ciała, niezależnie od rodzaju skóry.

Główne zalety VelaShape III

Szybkie efekty i wszechstronność działania

VelaShape III słynie głównie z kształtowania i modelowania ciała, jednak doskonale sprawdza się również w terapii antycellulitowej oraz redukcji i liftingu podbródka. Maszyna świetnie radzi sobie z wiotką skórą – poprawia jej jędrność i elastyczność. * Rezultaty zabiegu mogą być odmienne od podanych w zależności od indywidualnych predyspozycji.

Główne zalety VelaShape III

Efektywność zabiegu i zaufanie pacjentów

VelaShape III zyskał światową sławę dzięki swojej efektywności. Posiada on certyfikat FDA mówiący o jego skuteczności w redukcji obwodu brzucha i ud. Dziennie wykonuje się około 10 tys zabiegów na całym świecie – jest to poparte wieloletnimi badaniami nad modelowaniem sylwetki. Do VelaShape III mają zaufanie gwiazdy światowego formatu: Jennifer Aniston, Demi Moore, Madonna czy Kim Kardashian. Zabieg jest pozbawiony efektów ubocznych, zatem zapewnia pełen komfort pacjenta podczas zabiegu. Jesteśmy pionierami w zakresie nowoczesnych metod – dajemy Ci możliwość spełnienia marzeń o idealnej sylwetce z VelaShape III.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Ujędrnianie skóry VelaShape III

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Pomimo wysokiej intensywności i skuteczności zabiegi nie są bolesne. Podczas zabiegu odczuwalne jest stopniowe rozgrzanie skóry, które utrzymuje się przez całą procedurę. Skora rozgrzana w taki równomierny, głęboki sposób rozpoczyna przyspieszone procesy przebudowy, zaś komórki tłuszczowe upłynniają się. Dodatkowo masaż próżniowy potęguje przyjemne doznania rozmasowując delikatnie skórę. Jednym słowem – zabieg VelaShape III łączy przyjemne doznania z pożytecznym efektem.

 • rozrusznik serca lub wszczepialny defibrylator,
 • implanty metalowe lub inne w obszarze zabiegu,
 • nowotwory i przebyte choroby nowotworowe,
 • ciąża, karmienie, 3-6 miesięcy po porodzie,
 • nieustabilizowana cukrzyca ,
 • aktywne zmiany w obszarze zabiegu: owrzodzenia, łuszczyca, wysypka,
 • bliznowce, świeże rany,
 • stosowanie leków lub ziół wywołujących nadwrażliwość na światło w ostatnich 6, miesiącach
 • zaburzenia krwawienia, zakrzepica ,
 • epilepsja,
 • przepuklina,
 • tatuaże w obszarze zabiegu.

Zabieg VelaShape III nie wymaga szczególnego przygotowania. Po wykluczeniu przeciwwskazań pacjent poddaje się przyjemnym procedurom.

Podczas zabiegu VelaShape III pacjent odczuwa przyjemne ciepło, które utrzymuje się przez cały czas trwania zabiegu. W zależności od procedury i efektów które chcemy osiągnąć, odczuwalne jest również delikatne zassanie tkanki podczas masażu próżniowego. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

 VelaShape III

Jak działa Vela Shape III ?

Zabieg polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych oraz pobudzenia skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych poprzez działanie fal IR oraz RF.
Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Skóra jest rozgrzewana do temperatury około 42 stopni. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury kosmetolog przesuwa w rytmicznym tempie głowicę na leczonym obszarze. W trakcie zabiegu zastosowane są elementy masażu próżniowego, które wspomagają drenaż limfatyczny przyspieszając procesy metaboliczne w organizmie.
Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Jednak już po pierwszym zabiegu można zauważyć poprawę napięcia i wygładzenia skóry.
Nie zwlekaj z decyzją o pięknym ciele i miej je już dziś na wyciągnięcie ręki!

Ujędrnianie skóry VelaShape III

Efekty
VelaShape-brzuch-przed VelaShape-brzuch-po
Film – prezentacja urządzenia
Film – gwiazdy korzystają z VelaShape III

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Redukcja cellulitu, miejscowej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry

ObszarCena za 1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Podbródek450zł 225zł *1620zł 810zł *2700zł 1080zł *
Okolice nadkolanowe550zł 275zł *1980zł 990zł *3300zł 1320zł *
Brzuch650zł 325zł *2340zł 1170zł *3900zł 1560zł *
Uda przód/uda tył **650zł 325zł *2340zł 1170zł *3900zł 1560zł *
Całe uda1300zł 650zł *4600zł 2300zł *7800zł 3120zł *
Ramiona650zł 325zł *2340zł 1170zł *3900zł 1560zł *
Boczki650zł 325zł *2340zł 1170zł *3900zł 1560zł *
Pośladki650zł 325zł *2340zł 1170zł *3900zł 1560zł *
Okolice pleców (motylki)650zł 325zł *2340zł 1170zł *3900zł 1560zł *
* Promocyjna cena obowiązuje do 9 stycznia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu