ZABIEGI NA TWARZ

Usuwanie blizn na twarzy laserem pikosekundowym PicoClear

Pico Clear to najnowsze urządzenie globalnej firmy Alma Lasers. Pozwala ono jeszcze efektywniej pozbyć się nierówności, blizn czy pamiątek po trądziku. Pico Clear charakteryzuje się najkrótszym czasem trwania impulsu, co wpływa na komfort, a także skuteczność zabiegu.

Laser pikosekundowy regeneruje skórę, wyrównuje jej koloryt, wyraźnie spłyca blizny, tym samym redukując ich widoczność. Ultrakrótkie impulsy sprawiają, że efekt jest widoczny już po jednym zabiegu! Jesteśmy pierwszą kliniką w Polsce, która wprowadziła to urządzenie do oferty.

Zalety lasera Picoclear

Niespotykana wydajność

Laser pikosekundowy znacznie zwiększa komfort zabiegu usuwania blizn, dzięki zastosowaniu energii fotoakustycznej, a redukcji efektu termicznego. Co więcej, wpływa to również na zmniejszenie ryzyka działań niepożądanych, jak i na efektywność zabiegów.  PicoClear umożliwia osiągnięcie oczekiwanych efektów przy niższej liczbie zabiegów.

Zalety lasera Picoclear

Niesłychana precyzja

PicoClear skutecznie usuwa blizny, przebarwienia czy tatuaże, ale także aktywuje procesy odnowy skóry i produkcji nowego kolagenu. W efekcie kondycja skóry i ogólny wygląd twarzy ulega znacznej poprawie. Zabieg jest polecany szczególnie dla osób, które chcą osiągnąć intensywną przebudowę skóry w krótkim czasie i bez długiego efektu rekonwalescencji.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Zalety laserowego usuwania przebarwień

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ), leki przecidepresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Po wykonaniu zabiegu okres rekonwalescencji trwa kilka dni, jednak w porównaniu do innych technologii, laser pikosekundowy umożliwia najszybszy powrót do codziennych aktywności.

Dzięki technologii pikosekundowej, czas zabiegu jest maksymalnie skracany a sama terapia jest komfortowa w odczuciach dla pacjenta.  Przed zabiegiem można zastosować maść znieczulającą w celu zminimalizowania odczuć bólowych.

Nasi kosmetolodzy dokładnie zadbają o dokładne opisanie pielęgnacji pozabiegowej. Należy stosować maści i kremy łagodzące oraz chroniące barierę hydro-lipidową skóry.

Laserowe usuwanie przebarwień

Jak działa PicoClear?

Laser PicoClear to zaawansowana platforma laserowa, która ma zdolność do pracy kilku głębokościach skóry, przy użyciu różnych długości wiązki lasera w najkrótszym czasie trwania impulsu, co podwyższa zakres radzenia sobie z kilkoma problemami skóry podczas jednego zabiegu.

Laserowe usuwanie przebarwień

Cennik

Skuteczne usuwanie blizn laserem pikosekundowym

Zabieg1 zabieg Pakiet 3 zabiegów
Twarz2400 zł 2000 zł7200zł 4800zł
Twarz i szyja3000 zł 2600 zł9000zł 6600zł
Twarz, szyja, dekolt3600 zł 3200 zł10800zł 7800zł
Szyja lub dekolt1600 zł 1200 zł 4800zł 2700 zł
Policzki2000 zł 1500 zł 6000zł 4000 zł
Pojedyncze bliznyod 400 zł* **-
*cena promocyjna do 14 sierpnia
** cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Włókna kolagenowe w skórze – jaką pełnią role?

Zmarszczki to problem, z którym prędzej czy później zmierzy się każdy z nas. Proces ten zaczyna się po 25–30 r.ż. i jest spowodowany właśnie przez włókna kolagenowe. Dlaczego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, za co w organizmie człowieka odpowiedzialne są włókna kolagenowe!

Czytaj więcej »

Rumień na twarzy – czym jest i jak skutecznie się go pozbyć?

Zdarza się, że mocno unerwiona i unaczyniona skóra twarzy się zaczerwieni – to naturalna reakcja organizmu na zmiany temperatury, wysiłek fizyczne czy różne emocje. Czasami jednak zamiast lekkiego rumieńca na twarzy pojawiają się intensywnie czerwone plamy, czyli rumień, który pojawia się u osób o skórze naczyniowej, lub jest objawem chorobowym.

Czytaj więcej »

Jak rozpoznać rodzaj znamienia?

Praktycznie każdy z nas posiada jakieś znamię – i to nie jedno. Na ludzkim ciele typowo występuje bowiem kilkanaście do kilkudziesięciu znamion, choć w przypadku niektórych z nas może ich liczba może dochodzić nawet do kilkuset. Warto więc uświadomić sobie, jak wiele rodzajów znamion skórnych istnieje, oraz jak rozróżniać poszczególne z nich.

Czytaj więcej »