ZABIEGI NA TWARZ

Platforma Alma Harmony XL PRO- ACNE

Laser działający przez platformę Alma Harmony XL PRO przeznaczony do leczenia trądziku, to jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu dostępnych w Polsce. Trądzik to problem, z którym musi zmagać się większość młodych ludzi przechodząca burzę hormonalną w pewnym etapie dojrzewania.

Nie jest to jednak problem dotyczący wyłącznie młodzieży. Coraz więcej osób dorosłych również cierpi na trądzik i wywołane nim zmiany skórne.

Główne zalety Alma Harmony XL PRO- ACNE

Wiele zastosowań

Działanie lasera ma pozytywny wpływ na niwelowanie wielu problemów skórnych towarzyszących szczególnie skórze tłustej, pobudzonej do nadmiernego wydzielania sebum.

Laserem Acne leczymy różne rodzaje trądziku, w tym trądzik młodzieńczy oraz pospolity

Główne zalety Alma Harmony XL PRO- ACNE

Wysoka skuteczność

Laserowe leczenie trądziku pospolitego, a także trądziku młodzieńczego i tego dotykającego osoby dorosłe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na nieestetycznie wyglądające zmiany. Wiązka lasera Alma Harmony XL PRO działa na najgłębsze warstwy skórne, dlatego zapobiega powstawaniu trądziku już w głębszych warstwach skóry, przez co skutecznie ogranicza jego rozsiewanie się po pozostałych partiach skóry, w wyniku działania drażniących bakterii.

Leczenie przy pomocy platformy jest całkowicie bezpieczne, gdyż nie uszkadza sąsiadujących z leczonym obszarem tkanek.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Alma Harmony XL PRO- ACNE

Najczęściej zadawane pytania przez klientki
 • opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
 • bielactwo,
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje skórne,
 • nowotwory,
 • bliznowce w obszarze leczenia, skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • łuszczyca (faza aktywna),
 • epilepsja,
 • nadwrażliwość na światło,
 • niewydolność nerek,
 • leki światłouczulające: izotretynoina ( w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy ), tretynoina ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ), leki przeciwdepresyjne, immunosupresyjne, tetracykliny,
 • zioła: m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek, skrzyp polny,
 • spożywanie alkoholu (24h ),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • cukrzyca.

Jak najbardziej zabieg jest zalecany w aktywnej fazie trądziku. IPL oddziałuje na porfiryny produkowane jako część normalnego metabolizmu bakterii P. Acnes. Interakcja między intensywnym światłem niebieskim i porfirynami doprowadza do szybkiego niszczenia bakterii beztlenowych bez uszkodzenia otaczającej tkanki.

Jak najbardziej zabieg jest zalecany w aktywnej fazie trądziku. IPL oddziałuje na porfiryny produkowane jako część normalnego metabolizmu bakterii P. Acnes. Interakcja między intensywnym światłem niebieskim i porfirynami doprowadza do szybkiego niszczenia bakterii beztlenowych bez uszkodzenia otaczającej tkanki.

Zabiegi wykonuje się 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie.

Alma Harmony XL PRO- ACNE

Jak dokładnie działa laser?

Urządzenie umożliwia leczenie zarówno twarzy, jak i wybranych partii ciała, jak: plecy, dekolt i ramiona dotknięte trądzikiem. W ramach ukierunkowanego leczenia trądziku platforma Alma Harmony XL PRO została wyposażona w oddzielną głowicę AFT Acne, która emituje pulsacyjne światło wymierzone dokładnie w wyniszczenie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych skóry wywołujących trądzik.

Po wykonaniu kilku serii laser całkowicie wyniszcza drobnoustroje, nie dopuszczając do rozwijania się źródła powstawania trądziku. Laserowe leczenie trądziku przy pomocy AFT Acne jest bezbolesne, a ponadto nieinwazyjne. Całkowity zabieg obejmujący twarz trwa jedynie od 15 do 20 minut. Leczenie trądziku laserem przeznaczone jest dla wszystkich typów skóry, a ponadto nie pozostawia żadnych skutków ubocznych.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Laserowe leczenie trądziku bakteryjnego

ObszarCena Pakiet 5 zabiegów 40% taniejPakiet 10 zabiegów 50% taniej
Twarz489zł2445zł 1467zł4890zł 2445zł
Plecy780zł3900zł 2340zł7800zł 3900zł
Pozostałe partieod 200zł *
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu