ZABIEGI NA CIAŁO

Epilacja laserowa Laserem Vectus

Zabieg epilacji laserowej to innowacyjna metoda usuwania owłosienia. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania owłosienia, epilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Może zostać przeprowadzona w wybranych przez pacjenta partiach ciała. Epilacja laserowa to najbardziej skuteczny i najbezpieczniejszy sposób trwałego usuwania owłosienia.
Moc lasera jest dobierana indywidualnie do potrzeb klientów, dlatego zapewnia maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo w trakcie wykonywania zabiegu. Przykładamy szczególną uwagę do potrzeb naszych Klientów. Kosmetolog jest dedykowany dla konkretnej osoby, przeprowadza cały proces epilacji, dbając o komfort pacjenta i zapewniając maksymalny poziom intymności.

Główne zalety lasera Vectus

Bezpieczeństwo

Laser Vectus to jedyne na świecie urządzenie, które zostało wyposażone w inteligentny czujnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Przed zabiegiem do skóry pacjenta przykładany jest czytnik, dzięki któremu ustalany jest poziom melaniny w obszarze zabiegowym.

Na tej podstawie dobierane są parametry, które odpowiadają indywidualnym potrzebom skóry. Efektem tej procedury jest większa skuteczność zabiegu, a także wykluczenie ryzyka poparzenia.

Główne zalety lasera Vectus

Skuteczność

Epilacja laserem Vectus zapewnia trwałe efekty, z których będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci. Zabieg prowadzi do całkowitego i stałego pozbycia się niechcianego owłosienia z wybranych okolic. Procedurę należy powtarzać od 4 do 6 razy w określonych odstępach czasu: twarz, ramiona i bikini co 4-6 tygodni, a plecy i nogi co 8-10 tygodni.

Należy pamiętać, że ilość zabiegów i odstępy między nimi są sprawą indywidualną.

U nas nie boli – Skin Cooling System

Kliniki Beauty Skin oferują wysokiej jakości chłodziarki, dzięki którym pacjenci ze zmniejszonym progiem bólu – odczuwają minimalne niedogodności, szczególnie podczas zabiegów depilacji laserowej. Chłodziarka Cryo 6 redukuje odczucie dyskomfortu, zapewnia bezpieczeństwo, skuteczność i komfort zabiegów.
Tylko w Klinikach Beauty Skin zabiegi depilacji laserowej są wzbogacone o Skin Cooler System. Beauty Skin posiada 4 takie chłodziarki, co zapewnia wygodę wszystkim naszych Gościom.
Jeśli zazwyczaj odczuwasz większy ból, niż inni podczas zabiegów z użyciem lasera – skorzystaj z bezpłatnej usługi chłodzenia. Nawet nie poczujesz, kiedy wypiękniejesz!

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

LASER VECTUS

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Przeciwwskazania do zabiegu epilacji laserowej:

•    świeża opalenizna i używanie samoopalacza
•    ciąża, karmienie piersią
•    przerwana ciągłość naskórka
•    epilepsja
•    leki, zioła fotouczulające
•    terapia retinoidami
•    przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
•    łuszczyca, bielactwo
•    cukrzyca
•    bliznowce
•    aktywne infekcje skórne
•    rozrusznik serca
•    świeże zabiegi chirurgiczne

Sprzęt do epilacji laserowej posiada certyfikaty bezpieczeństwa, zabieg nie wpływa zatem niekorzystnie na organizm. Przy zabiegach zastosowane są medyczne urządzenia chłodzące co maksymalizuje komfort zabiegu i zmniejsza do minimum jego odczuwalność.

Przed pierwszym zabiegiem epilacji laserowej należy zgolić wybraną partię ciała, pozostawiając mały fragment skóry z włosami, ok. 2cm x 2cm, aby kosmetolog mógł dobrać odpowiednie parametry wiązki lasera.

Przed rozpoczęciem epilacji zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie karty klienta i poinformowani o procedurze wykonywania zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG EPILACJI LASEROWEJ LASEREM VECTUS™?

Vectus™ jest laserem diodowym o długości fali 810 nm. Posiada duże powinowactwo do melaniny – barwnika włosa. Światło zostaję zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do fototermolizy mieszka włosowego (termicznej destrukcji).

Przed zabiegiem czytnik Skintel™ przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawiane są automatycznie indywidualne parametry zabiegu. Pozwala to na wykorzystanie optymalnej energii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i wykluczeniu ryzyka poparzenia.

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest odpowiednia wielkość głowicy. Przy pracy na dużych obszarach np. nogi wykorzystywana jest duża głowica, a na małych np. wąsik precyzyjna mała głowica.

Głowica przykładana jest do skóry i wysyłany jest impuls światła. Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, które ma właściwości chłodzące. W połączeniu z technologią chłodzenia kontaktowego zapewnia komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Zabieg jest bardzo szybki. Dla przykładu usunięcie owłosienia z pleców mężczyzny trwa około 30 minut.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU EPILACJI LASEROWEJ

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Łagodne uczucie podobne do oparzenia słonecznego jest oczekiwane po zabiegu. Zwykle utrzymuje się ono od 2 do 24 godzin, ale może trwać do 72 godzin. Łagodne uczucie opuchlizny i zaczerwienienia również może wystąpić, ustępując zwykle w ciągu 2 do 3 dni.

Do ustąpienia zaczerwienienia zaleca się unikania następujących czynności:

– nakładania kosmetyków podrażniających na obszar zabiegu,

– pływania, zwłaszcza w basenach sztucznych zawierających substancje chemiczne,

– gorących kąpieli w wannie, wizyty w jacuzzi czy saunie,

– czynności, które nasilą pocenie się lub podnoszą temperaturę ciała,

– wystawianie na słońce lub opalanie skóry po zabiegu. Należy nałożyć na skórę kosmetyk z filtrem SPF50 lub wyższym, aby zapobiec zmianie kolorytu skóry.

Można kąpać się w wannie oraz pod prysznicem jak dotychczas, jednak skóra po zabiegu może być wrażliwa na temperaturę.

Może pojawić się wrażenie wzrostu włosów, utrzymujące się od siedmiu do trzydziestu dni po zabiegu. To włosy poddane działaniu lasera są usuwane ze skóry.

Ilość zabiegów epilacji laserowej uzależniona jest od koloru i struktury włosa, natomiast zalecane jest wykonanie ok 6-8 zabiegów.

Tak, epilację laserową można wykonać latem, jeżeli miejsca poddane zabiegowi nie są eksponowane na słońce. Należy również pamiętać o stosowaniu wysokich filtrów UV.

Dla najlepszego rezultatu, należy wykonać minimum 6-8 zabiegów epilacji laserowej w następujących odstępach: ramiona 6 tyg, bikini – 6 tyg, plecy – 8-10 tyg, nogi – 8-10 tyg. Liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania odpowiednich efektów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji danej osoby.

Przede wszystkim laser Vectus jest unowocześnionym laserem diodowym co sprawia, że jest najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym laserem w skali światowej. Posiada także głowicę z systemem Advanced Contact Cooling, która zapewnia wysoki komfort zabiegu, poprzez schładzanie skóry przed, w trakcie i po emisji światła. Większa głowica lasera Vectus sprawia, że czas zabiegu epilacji laserowej ulega znacznemu skróceniu.Vectus jako jedyny wyposażony jest w Skintel – czytnik aktywnej melaniny w skórze. Określa on poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegowe. Dzięki temu pomiarowi ustawienia zabiegowe są dobierane indywidualnie. Swoiste parametry umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia, zabieg jest efektywniejszy i bezpieczny. Większa głowica lasera Vectus sprawia, że czas zabiegu ulega znacznemu skróceniu.

Różnice pomiędzy laserem diodowym Vectus™ a światłem IPL są ogromne. Fale świetlne lasera diodowego mają tę samą długość i niewielką rozbieżność w związku z tym działają w sposób celowany na włos, a konkretnie na jego barwnik, nie szkodzą tkankom dookoła. Skuteczność epilacji laserowej sięga aż 95%. IPL (Intense Pulsed Light) nie jest laserem, choć często jest nimi błędnie nazywane. W rzeczywistości pacjent poddawany jest zabiegowi naświetlaniu lampą xenonową, która wysyła fale o różnej długości i przez to rozgrzewają przy okazji okoliczne tkanki. Wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez melaninę włosa, ale również przez otoczenie.

Podsumowując najważniejsza różnica pomiędzy Vectus™ a IPL polega na ich skuteczności oraz ilości zabiegów jakie należy wykonywać. Niezależne źródła podają, że na 1 zabieg z użyciem lasera należy wykonać średnio 3 i więcej zabiegów lampami polichromatycznymi.

Vectus jako sprzęt medyczny to pionier wśród laserów diodowych, cieszy się największą skutecznością na świecie. Dzięki możliwości zastosowania najwyższych parametrów zabiegowych epilacja laserowa laserem Vectus może być przeprowadzana na jasnych i cienkich włoskach po zakwalifikowaniu przez doświadczonych kosmetologów.

LASER VECTUS

Jak działa epilacja laserowa Vectus?

Laser Vectus posiada najwięcej pozytywnych opinii specjalistów i klientów na rynku, ponieważ jest niezwykle skuteczny. Na powodzenie zabiegu epilacji laserowej Vectus wpływa opatentowana technologia Photon RecyclingSM, która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry.

Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, powraca, co powoduje, że impuls wykorzystywany jest maksymalnie. Epilacja laserowa posiada najlepsze opinie wśród klientów Beauty Skin, a dodatkowym jej atutem jest przystępna cena.

LASER VECTUS

Efekty
before2 after2
epilacja vectus łydki przed vectus łydki po
epilacja pacha gosia laser epilacja pacha gosia

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy ciemne

Epilacja laserowa w Beauty Skin włosy blond

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik
Obszar1 zabieg Pakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Łydki (wraz z kolanami)270 zł1080 zł 750 zł1620 zł 1050 zł
Uda280 zł 1120 zł 780 zł1680 zł 1090 zł
Pośladki230 zł920 zł 600 zł1380 zł 850 zł
Stopy120 zł480 zł 350 zł720 zł 460 zł
Całe nogi500 zł2000 zł 1300 zł3000 zł 1900 zł
Ramiona230 zł920 zł 580 zł1380 zł 850 zł
Przedramiona200 zł800 zł 520 zł1200 zł 750 zł
Dłonie180 zł720 zł 500 zł1080 zł 700 zł
Bikini podstawowe (pachwiny)170 zł 680 zł 450 zł1020zł 650 zł
Bikini średnie (pachwiny, wzgórek)200 zł800 zł 550 zł1200 zł 780 zł
Bikini pełne damskie (pachwiny, wzgórek, wargi)230 zł920 zł 640 zł1380 zł 890 zł
Bikini pełne męskie (pachwiny, wzgórek, jądra)230 zł920 zł 640 zł1380 zł 890 zł
Bikini głębokie damskie (pachwiny, wzgórek, wargi, szpara pośladkowa)290 zł1160 zł 750 zł1740 zł 1090 zł
Bikini głębokie męskie (pachwiny, wzgórek, jądra, szpara pośladkowa)290 zł1160 zł 750 zł1740 zł 1090 zł
Szpara pośladkowa180 zł 720 zł 500 zł1080 zł 700 zł
Pachy150 zł600 zł 400 zł900 zł 550 zł
Plecy250 zł 1000 zł 700 zł1500 zł 975 zł
Kark180 zł 720 zł 480 zł1080 zł 700 zł
Klatka piersiowa250 zł 1000 zł 700 zł1500 zł 975 zł
Brzuch250 zł1000 zł 700 zł1500 zł 975 zł
Linia brzucha120 zł480 zł 336 zł720 zł 400 zł
Okolice brodawek120 zł480 zł 336 zł720 zł 400 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu