ZABIEGI NA CIAŁO

Ujędrnianie skóry VelaShape III

VelaShape III to najnowsze urządzenie do ujędrniania i modelowania sylwetki na rynku. Podczas zabiegu na ciało działają trzy energie: bipolarna fala radiowa, promieniowanie podczerwone oraz masaż próżniowy. Zastosowanie tych trzech technologii podczas jednego zabiegu poprawia jędrność i gęstość skóry.

Obecnie jest to urządzenie o najwyższej mocy z dostępnych na rynku. Zwiększona moc fali radiowej do 150W znacznie podwyższa skuteczność procedury przy niewielkiej liczbie zabiegów.

Główne zalety VelaShape III

Najnowsza technologia

VelaShape III podczas pracy wykorzystuje dwie unikalne technologie: ELOS™ i VELA ™
ELOS ™ (podczerwień IR + bipolarny prąd RF) odpowiada za podgrzewanie tkanek, co w efekcie aktywuje procesy lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudza procesy metaboliczne, obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje fibroblasty, odpowiedzialne za jędrność skóry.

VELA ™ (podciśnienie i masaż) – wykazuje działanie mechaniczne na tkanki- zwiększając przepływ krwi i dotlenienie tkanek, pobudza syntezę kolagenu i elastyny oraz wspomaga drenaż limfatyczny.
VellaShape III pobudza skórę do wzmożonej produkcji nowych włókien kolagenowych poprzez działanie skojarzonych fal IR oraz RF. Fale radiowe powodują podgrzanie i skrócenie włókien kolagenowych, czego efektem jest poprawa napięcia skóry.

Główne zalety VelaShape III

Wiele zastosowań

Urządzenie najnowszej generacji, wykorzystywane podczas zabiegu, pozwala na skorzystanie z kilku programów zabiegowych. VelaShape III ma szereg zastosowań w dziedzinie ujędrniania skóry oraz kształtowania i modelowania ciała.Co więcej, urządzenie to znajduje zastosowanie nie tylko w ujędrnieniu ciała, ale również radzi sobie z wiotką skórą, podwójnym podbródkiem, miejscową redukcją tkanki tłuszczowej oraz wszystkimi stadiami cellulitu.
VelaShape III jest zaopatrzone w dwie głowice – Vcontour i Vsmooth, które dobierane są indywidualnie do problemu pacjenta. Specjalne nakładki aparatu umożliwiają przeprowadzenie optymalnego zabiegu na każdym obszarze ciała.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Ujędrnianie skóry VelaShape III

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Pomimo wysokiej intensywności i skuteczności zabiegi nie są bolesne. Podczas zabiegu odczuwalne jest stopniowe rozgrzanie skóry, które utrzymuje się przez całą procedurę. Skora rozgrzana w taki równomierny, głęboki sposób rozpoczyna przyspieszone procesy przebudowy, zaś komórki tłuszczowe upłynniają się. Dodatkowo masaż próżniowy potęguje przyjemne doznania rozmasowując delikatnie skórę. Jednym słowem – zabieg VelaShape III łączy przyjemne doznania z pożytecznym efektem.

 • rozrusznik serca lub wszczepialny defibrylator,
 • implanty metalowe lub inne w obszarze zabiegu,
 • nowotwory i przebyte choroby nowotworowe,
 • ciąża, karmienie, 3-6 miesięcy po porodzie,
 • nieustabilizowana cukrzyca ,
 • aktywne zmiany w obszarze zabiegu: owrzodzenia, łuszczyca, wysypka,
 • bliznowce, świeże rany,
 • stosowanie leków lub ziół wywołujących nadwrażliwość na światło w ostatnich 6, miesiącach
 • zaburzenia krwawienia, zakrzepica ,
 • epilepsja,
 • przepuklina,
 • tatuaże w obszarze zabiegu.

Zabieg VelaShape III nie wymaga szczególnego przygotowania. Po wykluczeniu przeciwwskazań pacjent poddaje się przyjemnym procedurom.

Podczas zabiegu VelaShape III pacjent odczuwa przyjemne ciepło, które utrzymuje się przez cały czas trwania zabiegu. W zależności od procedury i efektów które chcemy osiągnąć, odczuwalne jest również delikatne zassanie tkanki podczas masażu próżniowego. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

 VelaShape III

Jak działa Vela Shape III ?

Zabieg polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych oraz pobudzenia skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych poprzez działanie fal IR oraz RF.
Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Skóra jest rozgrzewana do temperatury około 42 stopni. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury kosmetolog przesuwa w rytmicznym tempie głowicę na leczonym obszarze. W trakcie zabiegu zastosowane są elementy masażu próżniowego, które wspomagają drenaż limfatyczny przyspieszając procesy metaboliczne w organizmie.
Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Jednak już po pierwszym zabiegu można zauważyć poprawę napięcia i wygładzenia skóry.
Nie zwlekaj z decyzją o pięknym ciele i miej je już dziś na wyciągnięcie ręki!

Ujędrnianie skóry VelaShape III

Efekty
VelaShape-brzuch-przed VelaShape-brzuch-po
Film – prezentacja urządzenia
Film – gwiazdy korzystają z VelaShape III

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Redukcja cellulitu, miejscowej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry

ObszarCena za 1 zabiegPakiet 4 zabiegówPakiet 6 zabiegów
Podbródek450zł 225zł 1620zł 810zł 2700zł 1080zł
Okolice nadkolanowe550zł 350zł 1980zł 1200zł 3300zł 1650zł
Brzuch650zł 450zł 2340zł 1400zł 3900zł 1800zł
Uda przód/uda tył650zł 450zł 2340zł 1400zł 3900zł 1800zł
Całe uda (przód i tył)1300zł 850zł 4600zł 2800zł 7800zł 3900zł
Ramiona650zł 450zł 2340zł 1400zł 3900zł 1800zł
Boczki650zł 450zł 2340zł 1400zł 3900zł 1800zł
Pośladki650zł 450zł 2340zł 1400zł 3900zł 1800zł
Okolice pleców (motylki)650zł 450zł 2340zł 1400zł 3900zł 1800zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu