ZABIEGI NA CIAŁO

Zabieg ujędrniający – najnowsze Zaffiro Z200

Zaffiro Z200 to najnowsza wersja urządzenia Zaffiro, która wykorzystywana jest do aktywnego termolifingu wybranych partii ciała, dzięki któremu możliwe jest przywrócenie skórze jędrności. Thermolifting Zaffiro to według opinii specjalistów najbardziej skuteczny i innowacyjny zabieg pozwalający np. na „podniesienie” wewnętrznej strony ud.

Zabieg pozwala nie tylko pozbyć się wiotkiej skóry, lecz także ujędrnić i zagęścić skórę. Zaffiro jest jednym z ulubionych zabiegów klientów Beauty Skin.

GŁÓWNE ZALETY ZAFFIRO Z200

Skuteczność

Podwójna długość fali, niezwykła gęstość energii, nowatorski system chłodzenia skóry DCD – wszystko to sprawia, że laser GentleLase jest uznawany za najskuteczniejsze urządzenie do epilacji laserowej dostępne na rynku. Laser może być stosowany wobec tak delikatnych obszarów ciała jak skóra twarzy. Efekty pojawiają się błyskawicznie i są wyjątkowo trwałe.

Główne zalety Zaffiro Z200

Innowacyjność

Według opinii specjalistów urządzenie Zaffiro Z200 to innowacyjna metoda walki z niedoskonałościami naszego wyglądu. Zaffiro emituje promieniowanie podczerwone IR o długości fali 750-1800 nm, co pozwala na kontrolowane podgrzanie warstw skóry właściwej.

Zaawansowany system chłodzenia sprawia, że metoda jest całkowicie bezpieczna, a jedynym skutkiem ubocznym jest lekkie zaczerwienienie, które znika za zwyczaj po kilku godzinach.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Zaffiro Z200

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Zabieg Zaffiro możemy wykonać gdy spadek jędrności skóry ciała nastąpił w wyniku procesu starzenia i/lub drastycznego spadku wagi – skóra nad kolanami, brzuch (również po porodzie), wewnętrzne części ud oraz ramion. Możemy również poprawić wygląd skóry piersi.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, nie wymaga znieczulenia miejscowego. Podczas zabiegu pacjent odczuwa na przemian chłód i ciepło, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu.

Efekt pojędrnienia i poprawy kondycji skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Jednak zaleca się serię ok. 4 – 6 zabiegów wykonywanych w miesięcznych odstępach w zależności od stopnia zaawansowania problemu.

Zaffiro Z200

Jak działa Zaffiro Z200?

Podgrzewanie głębokich warstw skóry prowadzi do podrażnienia włókien kolagenowych, które wracają do swojej pierwotnej długości. Dzięki temu, skóra zagęszcza się, staje się jędrna i wygładzona. Długofalowym, pozytywnym skutkiem działania zabiegu Zaffiro jest wzrost produkcji kolagenu w skórze.

Ostateczne efekty produkcji kolagenu, a co za tym idzie odmłodzenia skóry, można zauważyć od 3 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu.

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik
Zabieg1 ZabiegPakiet 4 zabiegów
Ramiona850zł 600zł2400zł 1920zł
Brzuch1200zł 900zł3600zł 2880zł
Wewnętrzna strona ud1200zł 900zł3600zł 2880zł
Pośladki1200zł 900zł3600zł 2880zł
Kolana780zł 500zł2000zł 1600zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu