Check out the latest promotions up to -70%! Check!

5 January 2022

Najszybsze metody wymodelowania sylwetki

Która z nas nie chciałaby cieszyć się doskonałą figurą już od zaraz? Na szczęście tak spektakularne efekty są możliwe dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Nie musisz od razu decydować się na liposukcję czy inne inwazyjne metody – wiele ze skutecznych zabiegów wymaga jedynie niewielkiego nakłucia lub nawet zupełnie nie narusza skóry. Poznaj najszybsze metody modelowania sylwetki.

Kriolipoliza ZLipo – wymrażanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza ZLipo cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Jest to metoda niezwykle skuteczna, a jednocześnie szybka i całkowicie bezinwazyjna, nie wymaga bowiem naruszania struktury skóry. Polega ona na schłodzeniu i zamrożeniu komórek tłuszczowych, które następnie zostają usunięte przez organizm w przebiegu naturalnych procesów. W naszej klinice przed zabiegiem dokonujemy pomiaru tkanki tłuszczowe za pomocą USG, a po jego przeprowadzeniu oferujemy procedurę opartą na działaniu fali akustycznej. Dzięki temu nasi pacjenci mogą liczyć na jeszcze lepsze efekty. Warto również wiedzieć, że niska temperatura wytwarzana przez urządzenie pozwala także na stymulację fibroblastów, które odpowiedzialne są za produkcję elastyny i kolagenu. W efekcie skóra staje się przyjemnie zagęszczona i doskonale napięta. Wyraźne rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak ostateczny efekt pojawia się zazwyczaj po 1-2 miesiącach.

Wyszczuplanie za pomocą ultradźwięków

Ultradźwięki od dawna wykorzystywane są w medycynie, w tym również estetycznej. To jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów na wymodelowanie ciała. Szczególnie, jeśli wybierzesz urządzenie o dużej sile, pozwalające uzyskać naprawdę spektakularne rezultaty. W klinice Beauty Skin wykorzystujemy Ultraskin II Absolute, wykorzystujące HIFU (high intensity focused ultrasound) o wyjątkowej mocy. W przebiegu procedury ultradźwięki stymulują warstwę SMAS, a nawet jeszcze głębsze partie, co zapewnia spektakularne efekty. Co więcej, wszystko odbywa się w sposób całkowicie nieinwazyjny, bez przerywania ciągłości naskórka. HIFU nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, które następnie są samoistnie wydalane przez organizm, lecz także skraca włókna kolagenowe, znacznie poprawiając napięcie tkanki. Co więcej, za sprawą pobudzenia fibroblastów wytwarzane są nowe włókna białek odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Efekty zobaczysz już po jednym zabiegu – będą nie tylko zachwycające, lecz także niesamowicie naturalne. Co więcej, pozostaną z Tobą na długo.

Karboksyterapia – poznaj moc dwutlenku węgla!

Karboksyterapię najprościej można określić jako kurację opartą na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla. Za pomocą tego zabiegu możliwe jest nie tylko wymodelowanie sylwetki i zlikwidowanie cellulitu, lecz także wygładzenie i lepsze napięcie skóry, a nawet usunięcie rozstępów. W naszej klinice korzystamy z metody inteligentnej karboksyterapii Julie. Jej wyjątkowość opiera się na zaawansowanych systemach:

  • podgrzewania gazu – Double Heating System łączy w sobie wewnętrzne i zewnętrzne systemy grzewcze, mogące pracować wspólnie lub niezależnie od siebie. Znacznie podnosi on komfort pacjenta podczas zabiegu;
  • odpowietrzania systemu – Air Clean System pozwala na dokładne pozbycie się powietrza atmosferycznego z każdej części maszyny, a szczególnie pompy infuzyjnej, co znacznie zmniejsza ryzyko powikłań;
  • precyzyjnego przepływu – Precision Flow Control wpływa nie tylko na skuteczność, lecz także na bezpieczeństwo zabiegu.

Dwutlenek węgla może być wprowadzany zarówno śródskórnie, jak i podskórnie. Cały zabieg trwa od 15 minut do nawet godziny i wykonywany jest w seriach od 1 do około 6 procedur. Odstępy pomiędzy nimi mogą wynosić od 3-4 dni do 2 tygodni. Efekty widać już po pierwszej sesji, chociaż w przypadku modelowania ciała zwykle ostateczny rezultat pojawia się po około 3-4 sesjach.

Udostępnij na:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Filtruj kategorie
Zobacz najnowsze wpisy
Call Us!

BEAUTY SKIN POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Opening hours:
monday – saturday: 8:00 – 20:00
sunday: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Opening hours:
monday – friday: 8:00 – 21:00
saturday: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Opening hours:
monday – saturday: 9:00 – 20:00
sunday: 09:00 – 17:00

Call Us!

BEAUTY SKIN POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Opening hours:
monday – saturday: 8:00 – 20:00
sunday: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Opening hours:
monday – friday: 8:00 – 21:00
saturday: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Opening hours:
monday – saturday: 9:00 – 20:00
sunday: 09:00 – 17:00

I agree to the processing of my data in accordance with the current Privacy Policy.