ZABIEGI NA TWARZ

Przebarwienia na twarzy

Przebarwienia na twarzy i ciele określane są mianem hiperpigmentacji. Najczęściej pojawiają się na twarzy, ale też dłoniach oraz w miejscach wystawionych na nadmierną ekspozycję promieni słonecznych. Są wynikiem zwiększonej produkcji melaniny w komórkach zwanych melanocytami. Wyróżnia się kilka typów przebarwień – plamy pigmentacyjne (inaczej starcze), pozapalne i zwane maską ciążową (melasma). Bez względu na ich rodzaj, w Klinice Beauty Skin, masz szansę na ich całkowitą eliminację. Oferujemy Ci zabieg laserowego usunięcia przebarwień (iPixel, Dye-VL) oraz peeling chemiczny Retises CT Yellow Peel.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Innowacyjność

IPixel to laser frakcyjny ablacyjny, Dye-VL to szerokopasmowe pulsacyjne źródła światła, słynące ze swojej innowacyjności. Zabiegi z ich wykorzystaniem na stałe zapisały się w ofercie prestiżowych gabinetów dermatologicznych i kosmetycznych.

Lasery te zostały zaprojektowane w trosce o komfort i bezpieczeństwo pacjenta, po to, by przynieść rozwiązania różnych problemów estetycznych. Cel ten udało się zrealizować poprzez wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii laserowych.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Szerokie zastosowanie

Lasery iPixel, Dye-VL i pikosekudowy odznaczają się szerokim zastosowaniem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb pacjentów. Umożliwiają one walkę z wieloma niedoskonałościami skóry: od przebarwień, przez oznaki starzenia, po blizny i zmiany naczyniowe.

Laseroterapia to najlepsza recepta na różne problemy skórne, a jej efektem jest zawsze nieskazitelna, gładka i dogłębnie zregenerowana skóra.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Efekty
1 BEF1
BEF2 AFT

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Dostępne technologie do usuwania przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień iPixel

Laser Harmony XL iPixel tworzy nakłucia o wielkości pikseli (mikrouszkodzenia), pozostawiając otaczające tkanki w stanie nienaruszonym, dzięki czemu przyspiesza proces gojenia i odnowy skóry. Wiązki lasera działają na skórę wybiórczo, precyzyjnie docierając do komórek tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej. iPixel przebudowuje skórę redukując przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki.

Peeling DermaQuest

Peeling do twarzy i ciała DermaQuest to rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną przywrócić swojej cerze zdrowy i promienny wygląd oraz w bezinwazyjny sposób pozbyć się oznak starzenia skóry. Prestiżowa seria DermaQuest obejmuje zabiegi i peelingi chemiczno-enzymatyczne, przeznaczone do różnych typów cery.

Leonardo A.L.T. Hyper Pulse

A.L.T. (Accumulative Light Torrent) to najnowocześniejsza, zaawansowana technologia emisji energii światła. Wytwarza 5 impulsów na sekundę z maksymalną łączną energią dochodzącą do 200 J. To przełom w procedurach zabiegowych takich jak leczenie rumienia, likwidowanie przebarwień skóry, fotoodmładzania czy epilacji.
Urządzenie bezboleśnie podczas jednej procedury zabiegowej działa na redukcje rozszerzonych porów, zmniejsza widoczność zmarszczek i znacznie rozjaśnia przebarwienia skóry na twarzy i ciele.

Laserowe usuwanie przebarwień Dye-VL

Laser Dye-VL wykorzystuje wąskopasmowe światło pulsacyjne (IPL). Podczas zabiegu, energia wiązki lasera jest precyzyjnie przekazywana do wybranych barwników: hemoglobiny (w przypadku leczenia zmian naczyniowych) lub melaniny (w przypadku usuwania przebarwień).

Peeling na przebarwienia Retises CT

Retises CT Retinol Yellow Peel to rodzaj peelingu chemicznego, w którym wykorzystuje się działanie witaminy A (retinolu), glukozydu askorbylu oraz witaminy B3, które redukują przebarwienia na twarzy. Jest to skuteczna metoda likwidowania m. in. przebarwień na skórze czy uporczywego trądziku. Przekonaj się, jak korzystny wpływ na kondycję skóry mają naturalne składniki peelingu chemicznego.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Cennik
Okolica1 zabieg
Pojedyncze przebarwienieod 150 zł
Twarz500 zł
Twarz, szyja 650 zł
Twarz, szyja, dekolt900 zł
Szyja lub dekolt 400 zł
Plecy 700 zł
*promocyjne ceny obowiązują do 31 stycznia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu