ZABIEGI NA TWARZ

Leonardo A.L.T. Hyper Pulse

A.L.T. (Accumulative Light Torrent) to najnowocześniejsza, zaawansowana technologia emisji energii światła. Wytwarza 5 impulsów na sekundę z maksymalną łączną energią dochodzącą do 200 J. To przełom w procedurach zabiegowych takich jak leczenie rumienia, likwidowanie przebarwień skóry, fotoodmładzania czy epilacji.
Urządzenie bezboleśnie podczas jednej procedury zabiegowej działa na redukcje rozszerzonych porów, zmniejsza widoczność zmarszczek i znacznie rozjaśnia przebarwienia skóry na twarzy i ciele.

Główne zalety Leonardo Hyper Pulse

Bezpieczeństwo

Zabiegi są bezbolesne dzięki opatentowanemu systemowi znieczulenia kontaktowego. Powierzchnia pola zabiegowego jest w 100% chłodzona w trakcie przenikania dużych energii przez skórę. Nawet przy ciągłej pracy emitowania energii głowica się nie rozgrzewa. Dzięki temu rozwiązaniu nasi Pacjenci mają możliwość leczenia technologią 5 razy mocniejszą, bez dyskomfortu. Zabiegi są bezpieczne i nieinwazyjne.

Główne zalety Leonardo Hyper Pulse

Niesłychana precyzja

Za pomocą Leonardo A.L.T. możemy wytworzyć wiązkę akumulacyjną promieni świetlnych rozproszonych. Długość fal dostosowujemy zmiennymi filtrami w głowicy zabiegowej HyperPulse HR lub HyperPulse SR co pozwala nam skutecznie dostosowywać specyfikację światła pod konkretne wskazanie lecznicze czy estetyczne. Energia skutecznie dociera do różnych warstw skóry gdzie stymuluje produkcję kolagenu, czy redukuje zaczerwienienia skóry twarzy. Dodatkowo skutecznie wygładzamy zmarszczki, zamykamy naczynka, leczymy przebarwienia skóry oraz likwidujemy trądzik.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Leonardo Hyper Pulse

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu A.L.T. to przede wszystkim:
● Kobiety w ciąży lub karmiące piersią
● Aktywne choroby skóry
● Epilepsja
● Choroby autoimmunologiczne
● Nowotwory i / lub historia takich chorób
● Choroby hormonalne *
● Stosowanie rozrzedzaczy krwi *
● Cukrzyca *
● Podczas stosowania antybiotyków i / lub innych leków zwanych światłoczułymi
● Przyjmowanie leku Roaccutane, Retinol oraz stosowanie preparatów zawierających AHA i / lub BHA

* Wymaga zgody lekarza

Zabiegi są bezbolesne dzięki opatentowanemu systemowi znieczulenia kontaktowego.

Technologia ALT jest wykorzystywana w takich wskazaniach jak wskazaniach:

  • Rumień,
  • Trądzik różowaty,
  • Przebarwienia skóry,
  • Wiotkość skóry,
  • Trądzik.

ZABIEGI NA TWARZ

Jak działa Leonardo A.L.T. Hyper Pulse?

Laser Harmony XL iPixel tworzy nakłucia o wielkości pikseli (mikrouszkodzenia), pozostawiając otaczające tkanki w stanie nienaruszonym, dzięki czemu przyspiesza proces gojenia i odnowy skóry. Wiązki lasera działają na skórę wybiórczo, precyzyjnie docierając do komórek tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Podczas zabiegu, skóra twarzy zostaje “podziurkowana” za sprawą licznych mikrourazów. Jest to niezbędne, by zainicjować procesy regeneracji skóry oraz tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastynowych, odpowiedzialnych za młody wygląd twarzy.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Okolica1 zabiegPakiet 3 zabiegów
Pojedyncze przebarwienieod 150 zł-
Twarz800 zł 550 zł2400 zł 1400 zł
Twarz + szyja950 zł 700 zł2850 zł 1850 zł
Twarz + szyja + dekolt1200 zł 900 zł3600 zł 2300 zł
Szyja lub dekolt700 zł 450 zł2100 zł 1000 zł
Plecy1000 zł 750 zł 3000 zł 2000 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Kriolipoliza: jak działa i na co pomaga?

Kriolipoliza to nowoczesna technologia w kosmetologii, która wykorzystuje niską temperaturę do niwelowania tkanki tłuszczowej. Ten innowacyjny zabieg zdobywa coraz większą popularność dzięki swojej skuteczności i

Czytaj więcej »