ZABIEGI NA TWARZ

Fotoodmładzanie twarzy

Zabiegi odmładzające skórę twarzy oferowane przez Naszą Klinikę są wykonywane przez specjalistów oraz przy pomocy profesjonalnych sprzętów i urządzeń. Bez względu na to czy chcesz usunąć zmarszczki, niedoskonałości twarzy, czy też zyskać młodzieńczy wygląd i zdrową kondycję skóry – znajdziesz coś dla siebie. Ta różnorodność jest gwarancją profesjonalnego podejścia do każdego Pacjenta oraz zapewnienia mu kompleksowej troski i opieki.

Główne zalety Fotoodmładzania Leonardo A.L.T.

Bezpieczeństwo

Precyzyjna głowica Leonardo pozwala na dokładne opracowanie obszaru zabiegowego. Wytwarzane ciepło nie powoduje bólu u pacjenta co też niweluje ryzyko poparzeń i sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych czynności i unika długiego okresu rekonwalescencji, które występują po zabiegach ablacyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu nasi Pacjenci mają możliwość leczenia technologią 5 razy mocniejszą, bez dyskomfortu. Światło A.L.T. powoduje przebudowę włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra zagęszcza się i poprawia się jej wygląd.

Główne zalety Fotoodmładzania Leonardo A.L.T.

Innowacyjność

Fotoodmładzanie Leonardo cenione jest przez naszych pacjentów dzięki innowacyjnej technologii emisji światła, która zapewnia redukcję zmarszczek, przebarwień na różnych poziomach skóry. Silne działanie fotoodmładzające, dzięki specjalnie chłodzącej głowicy Leonardo A.L.T. jest całkowicie bezbolesne i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Specjalna procedura zabiegowa dobierana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA TWARZ

Dostępne sprzęt

Fotoodmładzanie A.L.T. Hyper Pulse

Leonardo A.L.T. (Accumulative Light Torrent) najnowocześniejsza platforma emisji energii światła. Bezbolesne fotoodmładzanie, redukcja rumienia, rozszerzonych porów i przebarwień. Widocznie rozświetlona skóra i redukcja widoczności zmarszczek już po pierwszym zabiegu.

FOTOODMŁADZANIE

Cennik
Okolica1 zabiegPakiet 4 zabiegów
Twarz350 zł 245 zł1400 zł 900 zł
Twarz, szyja400 zł 280 zł1600 zł 1050 zł
Twarz, szyja, dekolt500 zł 350 zł2000 zł 1280 zł
Szyja lub dekolt350 zł 245 zł1400 zł 900 zł
*promocyjne ceny obowiązują do 17 stycznia

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu