ZABIEGI NA CIAŁO

Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064

Platforma Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064 to rewolucyjne urządzenie pozwalające na kompleksowe pozbycie się problemów takich jak: pajączki na nogach i żylaki, a także zmiany w pigmentacji skóry.

Jest to zabieg w pełni komfortowy dla pacjenta, gdyż wywołuje przyjemne uczucie chłodzenia, podczas gdy bezpośrednio do skóry przenika wiązka promieniowania o bardzo dużej energii cieplnej.

Główne zalety Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064

Wiele zastosowań

Urządzenie Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064 to jedno z najbardziej multizadaniowych platform umożliwiających usuwanie pajączków na nogach oraz skuteczne usuwanie żylaków, będących często bardzo nieestetycznym problemem.

Ponadto laser umożliwia pozbycie się pozostałych zmian naczyniowych takich jak zrosty, a także pojawiające się wylewy podskórne spowodowane bardzo niską elastycznością ścianek żył, które ulegają przerwaniu i zaburzeniu szczelności.

Główne zalety Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064

Wysoka skuteczność

Laser umożliwia usuwanie naczynek osiągających około 3mm występujących szczególnie na nogach.Oprócz tego przyczynia się do ujędrniania skóry i poprawy jej kondycji, dzięki pobudzaniu włókien kolagenowych. Tym samym Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064 zapewnia poprawę jakości skóry także długo po wykonaniu zabiegu.

Pacjenci zauważają usunięcie naczynek i żylaków nawet już po wykonaniu jednego zabiegu wykorzystującego laser.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Zabiegi najlepiej wykonywać w okresie jesienno-­zimowym ze względu na małą ekspozycję skóry na słońce. Podczas wykonywania serii zabiegów należy bezwzględnie unikać opalania oraz rozgrzewania skóry.

Po zabiegu należy unikać słońca, solarium oraz używać preparatów chroniących przed promieniami UV, nie należy stosować drażniących preparatów kosmetycznych (toniki alkoholowe, pilingi gruboziarniste). Niewskazana jest sauna oraz wysiłek fizyczny (także fitness) przez kilka dni.

Ceny zabiegów rozpoczynają się od 150 zł w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. W celu ustalenia dokładnej kwoty należy skorzystać z bezpłatnej konsultacji.

Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064

Jak dokładnie działa Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064?

Laser wykorzystuje działanie długiego światła pulsacyjnego, emitowanego przez głowicę o charakterze chłodzącym. Dzięki temu zostaje zwiększony komfort pacjenta, który nie odczuwa niepokojącego niekiedy ciepła, które obecne jest zazwyczaj przy tego typu zabiegach.

Laser emituje wiązkę światła o długości 1064nm, która jest idealna do leczenia zagłębionych zmian obejmujących problemy żylne, a także tych związanych z głębszymi warstwami skóry. Połączenie odpowiedniej długości światła z minimalnym czasem jego emisji (ograniczającym się do 60 milisekund) sprawia, że działanie lasera jest w pełni bezpieczne, a także skuteczne.

Alma Harmony XL PRO – Nd:YAG 1064

Efekty
zylaki zylaki2

ZABIEGI NA CIAŁO

Cennik

Usuwanie pajączków na nogach

ObszarCena
Udaod 500zł*
Łydki od 400zł*
Pozostałe partieod 200zł*
* Cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu