ZABIEGI NA TWARZ

PRO XN - terapia antyoksydacyjna

Autorskie zabiegi PRO XN to modulowane terapie przywracające odpowiednią fizjologie skóry. PRO XN wykorzystuje najsilniejszy dotąd odkryty antyoksydant
w postaci kompleksu Ksantohumolu. Wykazuje on 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Terapia PRO XN w jednej procedurze skupia się na poprawie mikrokrążenia skórnego, działaniu przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym i antydrobnoustrojowym.

PRO XN – terapia ksantohumolem

Zabieg I stopnia

Zabieg I stopnia ma za zadanie zregenerować barierę hydro-lipidową naskórka oraz wzmocnić system antyoksydacyjny skóry. Terapia przeznaczona jest dla osób z nadwrażliwą skórą, podczas leczenia retinoidami, ze zmianami łuszczycowymi i zapalnymi skóry. Dodatkowo w okresie silnego nasłonecznienia zabieg wzmacnia działanie fotoprotekcyjne systemu skóry.

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, raz w tygodniu.

Zabieg II stopnia

Zabieg II stopnia głęboko rewitalizuje skórę bez efektu podrażnienia, złuszczania i zaczerwienienia. Sprawdzi się to dla wszystkich osób, które chcą zredukować oznaki fotostarzenia, ujędrnić skórę i nadać jej nowego blasku. Jest to odpowiednia procedura również dla osób zmagających się z oznakami trądziku różowatego.

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, co 2 tygodnie.

PRO XN – terapia ksantohumolem

Zabieg III stopnia

Głęboka stymulacja skóra połączona w jednej procedurze z zabiegiem mikronakłuwania Dermapen 4.0. Dla osób chcących silnie ujędrnić skórę, poprawić jej elastyczność i strukturę idealnie sprawdzi się terapia łączona. Zawarty w ampułkach kompleks ksanothumolu  przyspiesza proces regeneracji, powoduje wzrost nawilżenia skóry, łagodzi podrażnienia
i wyrównanie koloryt skóry.

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

PRO XN ACNE Rescue treatment

Innowacyjna terapia skóry problematycznej z nawracającymi zmianami trądzikowymi, łojotokiem i przebarwieniami pozapalanymi. Procedura zabiegowa działa w 4 płaszczyznach jednocześnie:
– redukuje nadmierne wydzielanie łoju,
– łagodzi hiperkeratynizację,
– uniemożliwia kolonizację bakterii,
-pobudza miejscową odpowiedź immunologiczną.

Zabieg jest wskazaniem dla skór z trądzikiem zapalnym grudkowo-krostkowym, odwodnionych ze zmianami trądzikowymi oraz skór naczyniowych o podłożu łojotokowym. Zabieg jest całoroczny.

Terapie zaleca się przeprowadzić w serii 6-8 zabiegów, co 2 tygodnie.

PRO XN – TERAPIA KSANTOHUMOLEM

Efekty autorskiego zabiegu PRO XN z ksantohumolem
IMG-5784 IMG-5791
pro xn efekty pozabiegowe pro xn efekty po zabiegu

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

PRO XN – terapia ksantohumolem

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Zabieg I stopnia:
– skóra nadwrażliwa,
– zaburzona bariera hydro-lipidowa,
– wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego,
– skóra atopowa,
– podczas leczenia retinoidami (wszelkie terapie przeciwtrądzikowe).

Zabieg II stopnia:
– skóra wrażliwa,
– skóra naczyniowa,
– trądzik różowaty,
– oznaki fotostarzenia.

Zabieg III stopnia:
– skóra dojrzała,
– skóra szara, pozbawiona blasku,
– objawy fotostarzenia.

PRO XN Acne Resue Treatment:
– trądzik zapalny grudkowo-krostkowy,
– łojotok,
-skóra odwodniona ze zmianami trądzikowymi,
– skóra naczyniowa o podłożu łojotokowym.

Nieodłącznym elementem wszelkich terapii antyoksydacyjnych jest właściwa pielęgnacja domowa. Kosmetolog podczas wizyty dokładnie przedstawi zalecenia domowe i dobierze indywidualną pielęgnację pozabiegową.

W przypadku zastosowania autorskich zabiegów PRO XN bez dodatkowych zabiegów remodelujących natychmiast można wrócić do codziennych czynności. Terapie z kompleksem ksantohumolu nie wywołują niepożądanych reakcji skórnych tj. zaczerwienie, złuszczanie, obrzęk czy nadwrażliwość.

PRO XN – Terapia ksanothumolem

Czym jest ksantohumol?

Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Jest to jeden z nasilniejszych antyoksydantów zewnątrzpochodnych, wykazuje 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami tj.: fotostarzenia skóry, utrata jędrności i blasku, wzrost bakteri Gram-dodatnich Stap. aureus, pyogenes oraz epidermidis powodujących zakażenia ropne skóry. Ma działanie bakteriobójcze i poprawia mikrokrążenie skóry, co sprzyja usuwaniu toksyn i lepszemu odżywieniu, i regeneracji tkanek.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Zabieg1 zabiegPakiet 3 zabiegów
I stopnia - Twarz + szyja600 zł 440 zł1800 zł 1170 zł
II stopnia - Twarz + szyja700 zł 490 zł2100 zł 1350 zł
III stopnia - Twarz + szyja (zabieg łączony z technologią mikronakłuwania Dermapen 4.0)1900 zł 1100 zł5700 zł 2900 zł
ACNE Rescue treatment - Twarz + szyja800 zł 490 zł2400 zł 1350 zł
Xantohumol Recovery Treatment (twarz + szyja) - po innej procedurze zabiegowej600 zł 350 zł-

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu