ZABIEGI NA TWARZ

PRO XN - terapia antyoksydacyjna

Autorskie zabiegi PRO XN to modulowane terapie przywracające odpowiednią fizjologie skóry. PRO XN wykorzystuje najsilniejszy dotąd odkryty antyoksydant
w postaci kompleksu Ksantohumolu. Wykazuje on 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Terapia PRO XN w jednej procedurze skupia się na poprawie mikrokrążenia skórnego, działaniu przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym i antydrobnoustrojowym.

PRO XN – terapia ksantohumolem

Zabieg I stopnia

Zabieg I stopnia ma za zadanie zregenerować barierę hydro-lipidową naskórka oraz wzmocnić system antyoksydacyjny skóry. Terapia przeznaczona jest dla osób z nadwrażliwą skórą, podczas leczenia retinoidami, ze zmianami łuszczycowymi i zapalnymi skóry. Dodatkowo w okresie silnego nasłonecznienia zabieg wzmacnia działanie fotoprotekcyjne systemu skóry.

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, raz w tygodniu.

Zabieg II stopnia

Zabieg II stopnia głęboko rewitalizuje skórę bez efektu podrażnienia, złuszczania i zaczerwienienia. Sprawdzi się to dla wszystkich osób, które chcą zredukować oznaki fotostarzenia, ujędrnić skórę i nadać jej nowego blasku. Jest to odpowiednia procedura również dla osób zmagających się z oznakami trądziku różowatego.

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, co 2 tygodnie.

PRO XN – terapia ksantohumolem

Zabieg III stopnia

Głęboka stymulacja skóra połączona w jednej procedurze z zabiegiem mikronakłuwania Dermapen 4.0. Dla osób chcących silnie ujędrnić skórę, poprawić jej elastyczność i strukturę idealnie sprawdzi się terapia łączona. Zawarty w ampułkach kompleks ksanothumolu  przyspiesza proces regeneracji, powoduje wzrost nawilżenia skóry, łagodzi podrażnienia
i wyrównanie koloryt skóry.

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 4-6 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

PRO XN ACNE Rescue treatment

Innowacyjna terapia skóry problematycznej z nawracającymi zmianami trądzikowymi, łojotokiem i przebarwieniami pozapalanymi. Procedura zabiegowa działa w 4 płaszczyznach jednocześnie:
– redukuje nadmierne wydzielanie łoju,
– łagodzi hiperkeratynizację,
– uniemożliwia kolonizację bakterii,
-pobudza miejscową odpowiedź immunologiczną.

Zabieg jest wskazaniem dla skór z trądzikiem zapalnym grudkowo-krostkowym, odwodnionych ze zmianami trądzikowymi oraz skór naczyniowych o podłożu łojotokowym. Zabieg jest całoroczny.

Terapie zaleca się przeprowadzić w serii 6-8 zabiegów, co 2 tygodnie.

PRO XN – TERAPIA KSANTOHUMOLEM

Efekty autorskiego zabiegu PRO XN z ksantohumolem
IMG-5784 IMG-5791
pro xn efekty pozabiegowe pro xn efekty po zabiegu

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
@anita_sokolowskaa
Czytaj więcej
"To były przyjemne 2 godziny, które sobie podarowałam. Miło, miło. Jestem przygotowana do kolejnych zawodowych wyzwań. Dziękuję Beauty Skin za fachową opiekę."

Aktorka

Aleksander Baron
Aleksander Baron
@alekbaron
Czytaj więcej
"Dla Pań i dla Panów, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. (...) Warto dbać o to co jest na zewnątrz, czyli o swoją "buzię", chłopaki to nie jest żaden wstyd. (...) moja ulubiona miejscówka Beauty Skin "

Kompozytor, Producent, Gitarzysta

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
@kwiatkowsky
Czytaj więcej
"Ulubione miejsce, ulubieni ludzie, ulubiona kawa - Klinika Beauty Skin"

Wokalista, Autor piosenek

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
@blanka_lipinska
Czytaj więcej
"DermaClear w Beauty Skin to jest zabieg dla wszystkich, ale szczególnie dla osób mających problem ze skórą. Miałam robione podobne zabiegi, ale nie dają takiego efektu. Do tego jest tak przyjemny!"

Autorka trylogii powieści "365 dni"

Blanka Duczkowska
Blanka Duczkowska
@blanka_duczkowska
Czytaj więcej
„Jestem bardzo zadowolona, ze postanowiłam już ponad rok temu zdecydować się, na zabiegi. Naprawdę, dzięki nim moje życie stało się, niewyobrażalnie łatwiejsze. Zawsze borykałam się, z mocnymi włoskami, które przy mojej delikatnej i wrażliwej skórze potrafiły rozpętać istne piekło w postaci podrażnień po goleniu. Z pomocą przyszło trwałe usunięcie włosków laserem, czyli epilacja laserowa. Ja przetestowałam kilka laserów i moim ulubionym jest GentleLase PRO. Widzę po nim najlepsze efekty oraz jest prawie bezbolesny."

Influencerka

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

PRO XN – terapia ksantohumolem

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Zabieg I stopnia:
– skóra nadwrażliwa,
– zaburzona bariera hydro-lipidowa,
– wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego,
– skóra atopowa,
– podczas leczenia retinoidami (wszelkie terapie przeciwtrądzikowe).

Zabieg II stopnia:
– skóra wrażliwa,
– skóra naczyniowa,
– trądzik różowaty,
– oznaki fotostarzenia.

Zabieg III stopnia:
– skóra dojrzała,
– skóra szara, pozbawiona blasku,
– objawy fotostarzenia.

PRO XN Acne Resue Treatment:
– trądzik zapalny grudkowo-krostkowy,
– łojotok,
-skóra odwodniona ze zmianami trądzikowymi,
– skóra naczyniowa o podłożu łojotokowym.

Nieodłącznym elementem wszelkich terapii antyoksydacyjnych jest właściwa pielęgnacja domowa. Kosmetolog podczas wizyty dokładnie przedstawi zalecenia domowe i dobierze indywidualną pielęgnację pozabiegową.

W przypadku zastosowania autorskich zabiegów PRO XN bez dodatkowych zabiegów remodelujących natychmiast można wrócić do codziennych czynności. Terapie z kompleksem ksantohumolu nie wywołują niepożądanych reakcji skórnych tj. zaczerwienie, złuszczanie, obrzęk czy nadwrażliwość.

PRO XN – Terapia ksanothumolem

Czym jest ksantohumol?

Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Jest to jeden z nasilniejszych antyoksydantów zewnątrzpochodnych, wykazuje 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami tj.: fotostarzenia skóry, utrata jędrności i blasku, wzrost bakteri Gram-dodatnich Stap. aureus, pyogenes oraz epidermidis powodujących zakażenia ropne skóry. Ma działanie bakteriobójcze i poprawia mikrokrążenie skóry, co sprzyja usuwaniu toksyn i lepszemu odżywieniu, i regeneracji tkanek.

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Zabieg1 zabiegPakiet 3 zabiegów
I stopnia - Twarz + szyja600 zł 440 zł1800 zł 1170 zł
II stopnia - Twarz + szyja700 zł 490 zł2100 zł 1350 zł
III stopnia - Twarz + szyja (zabieg łączony z technologią mikronakłuwania Dermapen 4.0)1900 zł 1100 zł5700 zł 2900 zł
ACNE Rescue treatment - Twarz + szyja800 zł 490 zł2400 zł 1350 zł
Xantohumol Recovery Treatment (twarz + szyja) - po innej procedurze zabiegowej600 zł 350 zł-

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu

Kriolipoliza: jak działa i na co pomaga?

Kriolipoliza to nowoczesna technologia w kosmetologii, która wykorzystuje niską temperaturę do niwelowania tkanki tłuszczowej. Ten innowacyjny zabieg zdobywa coraz większą popularność dzięki swojej skuteczności i

Czytaj więcej »