Rozważasz skorzystanie z metody usuwania z ciała zbędnego owłosienia, jakim jest depilacja laserowa? Nie masz jednak pewności, jak długo trzeba będzie czekać na takie efekty, które będą dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące? Dzisiaj odpowiadamy na bardzo ważne pytanie na temat depilacji laserowej – ile zabiegów trzeba wykonać? 

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej?

Jednym z najważniejszych powodów, dla których metoda depilacji laserowej staje się coraz bardziej popularna, jest możliwość trwałego usunięcia zbędnego owłosienia z wybranego obszaru ciała. Mogą to być łydki, uda, ręce, okolice bikini, pachy, a nawet twarz. To doskonała alternatywa dla codziennej depilacji, na przykład maszynką jednorazową czy woskiem – głównie z uwagi na oszczędność czasu, a także na możliwość uniknięcia podrażnień. Nie da się ukryć, że depilacja laserowa to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się idealnie gładką skórą w każdej sytuacji. 

Depilacja laserowa – ile zabiegów należy wykonać?

Jedno z pytań, które najczęściej zadają osoby korzystające z oferty klinik kosmetologicznych Beauty Skin, dotyczy tego, ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać, aby skóra była idealnie gładka. Przede wszystkim należy wiedzieć, że na efekty depilacji laserowej wpływa wiele czynników, między innymi takich jak:

Niestety, nie sposób jednoznacznie określić, ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać, aby efekty były odpowiednie. Warto jednak mieć świadomość tego, że po każdym zabiegu włoski stają się słabsze, dzięki czemu depilowany obszar jest coraz gładszy. 

Odpowiadając na pytanie, ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać – najczęściej jest to od czterech do sześciu zabiegów. Zdarzają się sytuacje, kiedy wystarczają już trzy zabiegi, a także te, kiedy konieczne jest przeprowadzenie siedmiu zabiegów. Z reguły jednak od czterech do sześciu zabiegów wystarczy, aby usunąć zbędne włoski z wybranego obszaru ciała. 

Poszczególne metody depilacji laserowej a ilość zabiegów

W klinikach kosmetologicznych Beauty Skin wykorzystuje się najbardziej nowoczesne metody depilacji laserowej. Poniżej znajdziesz informacje na temat tego, ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać, aby cieszyć się doskonałymi efektami. 

Laser Motus

Laser Motus to forma depilacji laserowej, która jest jedną z najchętniej wybieranych przez klientów. Depilacja laserem Motus zapewnia zaskakujący komfort zabiegowy. Laser aleksandrytowy charakteryzuje się bardzo wysoką absorpcją energii przez chromofory melaniny – jest ona aż o 25% większa niż w przypadku lasera diodowego. Dzięki temu Motus temu stanowi idealne rozwiązanie w redukcji włosów jasnych i cienkich. W większości przypadków trzeba wykonać od czterech do sześciu zabiegów, choć oczywiście na ilość zabiegów wpływa wiele czynników. 

Laser Vectus

Laser Vectus to kolejna bardzo popularna metoda depilacji laserowej. W tym przypadku moc lasera dobierana jest do indywidualnych potrzeb klientów, do rodzaju włosa itp. Dzięki temu efekty pojawiają się bardzo szybko i są trwałe. Jeśli chodzi o laser Vectus, najczęściej wystarczy od czterech do sześciu zabiegów. Skuteczność jest jednak uzależniona od koloru i struktury włosa. Może okazać się, że wystarczą nawet trzy lub cztery zabiegi. 

Laser Thunder MT

Thunder MT to metoda depilacji laserowej, która uznawana jest za najnowocześniejszą  na rynku. Na uwagę zasługuje przede wszystkim imponująco duża powierzchnia skanowania głowicy – jest to aż 30 cm2. Przyczynia się ona do bardzo dokładnego pokrycia skóry. Innowacyjny system chłodzenia sprawia, że zabieg nie jest bolesny. W przypadku Thunder MT również najczęściej wystarczą już cztery do sześciu zabiegów. Jest to ulubiony zabieg klientów kliniki Beauty Skin.

Laser GentleLase PRO

GentleLase pro to metoda znana na całym świecie. Wiązka aleksandrytowa wykorzystywana w tym laserze, skutecznie usuwa niechciane owłosienie już po wykonaniu około czterech do sześciu zabiegów. Ma precyzyjne końcówki, co sprawia, że dokładnie można pozbyć się włosków z każdego miejsca na ciele.  

Beauty Skin – najskuteczniejsza depilacja laserowa

Kliniki kosmetologiczne Beauty Skin specjalizują się między innymi w depilacji laserowej. Dzięki wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych metod depilacji, efekty uzyskiwane są bardzo szybko, a przy tym są one trwałe. Nie ma tutaj konieczności wykonywania wielu zabiegów – najczęściej wystarczą już cztery do sześciu spotkań, aby owłosienie z wybranego obszaru zostało trwale usunięte. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.