ZABIEGI NA TWARZ

Komórki macierzyste CGF

Metoda CGF to najnowsza i najbezpieczniejsza forma terapii medycyny regeneracyjnej, która w jednej procedurze działa regenerująco na skórę, powoduje spłycenie zmarszczek, wspomaga leczenie blizn, rozstępów i łysienia. Komórki macierzyste CD34+ i czynniki wzrostu CGF (Concentrated Growth Factors) pozyskiwane są z krwi pacjenta za pomocą specjalistycznego separatora MEDIFUGE 200 oraz APAG.
Zabieg z użyciem komórek macierzystych i czynników wzrostu ma na celu regenerację skóry i jej wewnętrznej struktury. Dzięki pełnej sterylności zabiegu i oryginalności zestawów CGF dbamy o pełne bezpieczeństwo oraz wykluczamy możliwość wystąpienia alergii.

Główne zalety komórek macierzystych

Bezpieczeństwo

CGF to nie tylko nowoczesna metoda terapii regeneracyjnej, ale również najbezpieczniejszy zabieg anti-age, ponieważ wyróżnia się 100% biokompatybilnością i bezpieczeństwem produktów CGF One oraz CGF Harmony. Proces separowania krwi obwodowej odbywa się bezpiecznie i bez utraty jakości, dzięki wykorzystaniu szklanych probówek borokrzemowych pozyskiwanie skoncentrowanego preparatu!
Każdy zestaw CGF posiada certyfikaty jakości i przeznaczenia do zabiegów medycyny estetycznej, a szystkie elementy są sterylnie pakowane.

Zabieg wykonywany jest techniką mezoterapii igłowej przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Główne zalety komórek macierzystych

Skuteczność

Niesamowite efekty terapii warunkuje najwyższe możliwe stężenie czynników wzrostu oraz komórek macierzystych CD34+. Dodatkowymi zaletami jest szybkość zabiegu i krótki okres rekonwalescencji. Mezoterapia czynnikami wzrostu powoduje poprawę gęstości skóry, rewitalizację wraz z widocznym odmłodzeniem. Zabieg łączy się również w terapiach leczenia łysienia jak i redukcji blizn czy rozstępów. Dzięki połączeniu zabiegu mezoterapii komórkami macierzystymi z zabiegami laserowymi przyspieszamy procesy gojenia.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

Komórki macierzyste CGF

Najczęściej zadawane pytania przez klientki

Komórki CD34+ wykorzystywane w zabiegu to hematopoetyczne multipotencjalne komórki pozyskiwane z krwi obwodowej pacjenta. Wydzielają one regenerujące czynniki wzrostu, pobudzają uśpione komórki w fazy regeneracyjne i rewitalizujące skórę bez żadnych dodatkowych substancji przez co cechują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

Czynniki wzrostu pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu, aktywują mikrokrążenie, pobudzają podziały twórcze naskórka, wygładzają naskórek i spłycają zmarszczki, promują wzrost i różnicowanie komórek co w efekcie daje jędrną i zagęszczoną skórę.

Zabiegi z zastosowaniem komórek macierzystych należy do jednych z najbardziej bezpiecznych zabiegów estetycznych z zastosowaniem iniekcji. Analogicznie jak klasyczna mezoterapia służą stymulacji systemów regeneracji skóry, jednakże bez ryzyka pojawienia nietolerancji, alergii i reakcji autoimmunologicznych.

Zabieg w zależności od okolicy zabiegowej i dobranej procedury trwa od 30 do 60 minut.

Dla uzyskania pożądanych efektów rekomendowana jest seria 3 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. Decydującą serię zabiegową i odstępy między nimi ustala lekarz po przeprowadzeniu wywiadu i doprecyzowaniu oczekiwań pacjenta.

Pacjent może wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak, jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • nieuregulowana cukrzyca
  • choroby układu krążenia
  • choroby nowotworowe (do 10 lat od wyleczenia)

Komórki macierzyste CGF

Jak działają komórki macierzyste?

Ostrzyknięcie obszaru zabiegowego komórkami macierzystymi to najlepszy zabieg rewitalizujący, który podczas jednej procedury podaje maksymalne stężenie czynników wzrostu pobudzających skórę do regeneracji. Skoncentrowane czynniki wzrostu CGF (Concentrated Growth Factors) występujące we krwi i są białkami, które regulują złożone procesy odbudowy bez skutków ubocznych czy alergii. Rewelacyjne efekty uzyskuje również w terapii leczenie łysienia, ponieważ pobudzają mikrokrążenie, regenerują i nawilżają skórę głowy.

Jak działają separatory komórek macierzystych i CGF?

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik
Obszar1 zabiegPakiet 3 zabiegów
CGF ONE - rewitalizacja i kondycjonowanie skóry na mniejszych obszarach tj.: twarz, dłonie, skóra głowy
np. TWARZ - mezoterapia950 zł *2550 zł 1799 zł
CGF HARMONY - intensywna regeneracja skóry dzięki zawieszonym w żelu komórkom macierzystym i czynnikom wzrostu mającym dłuższe i silniejsze działanie regeneracyjne skóry
TWARZ I SZYJA- mezoterapia + żel2000 zł *6000 zł 3999 zł
*Ilość obszarów ustalana jest indywidualnie dla każdego pacjenta z lekarzem podczas konsultacji.
Promocja obowiązuje do 29 maja

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu