Przygotuj się na lato z Beauty Skin do -80% Sprawdź!

Szukaj
Close this search box.
27 grudnia 2019

Zabiegi na wyszczuplanie twarzy i usuwanie drugiego podbródka

zabiegi na wyszczuplanie twarzy Beauty Skin

Na twarzy szybko obserwujemy każdy zbędny gram, ponadto modelowanie tego obszaru bywa niemożliwe przy stosowaniu jedynie diety i ćwiczeń. Utrata kilogramów z całego ciała niestety nie zawsze łączy się ze szczupłą twarzą. Poznaj skuteczne sposoby na wyszczuplanie twarzy oferowane przez medycynę estetyczną – Ultraskin II Absolute i Kriolipoliza ZLipo!

Zabiegi na wyszczuplanie twarzy – kiedy warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Wyszczuplanie jest najbardziej efektywne przy jednoczesnym stosowaniu diety i ćwiczeń dostosowanych do danej partii ciała. Ograniczając kalorie i wprowadzając tkanki w ruch, możemy zredukować wagę, jednak wyszczuplanie twarzy nie jest już tak proste.

Zwykle tkanka tłuszczowa po odchudzaniu zanika z okolic pod oczami i z kości policzkowych, czyli z miejsc, w których twarz wygląda korzystniej po ich podkreśleniu. Natomiast nierównomiernie gromadzący się tłuszcz często pozostaje pod linią żuchwy, tworząc tzw. drugi podbródek, który niejednokrotnie dotyczy także osób bardzo młodych. Natomiast u osób starszych w wyniku utraty jędrności tworzy się nadmiernie rozrośnięta tkanka tłuszczowa po obu stronach żuchwy. Są to tzw. “chomiki”, które nienaturalnie poszerzają twarz, zaburzając jej kontury, przez co wyglądamy na starszych. Co więcej, niesymetryczna twarz może wynikać także z gromadzących się płynów oraz obrzęków będących tego konsekwencją.

Rysy twarzy są uwarunkowane genetycznie, dlatego naturalny kształt tkanek nie poddaje się domowym metodom wyszczuplającym. W przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej towarzyszącej osobom z nadwagą można ją zredukować, jednak nie mamy wpływu na modelowanie twarzy. Nie sposób więc domowymi sposobami wyrzeźbić twarzy tak, by nadać jej pożądany owal i jędrność.

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają natomiast niemal na dowolne modelowanie konturów twarzy. Możemy zredukować tkankę tłuszczową punktowo, nawet z bardzo niewielkich fragmentów. Natomiast efekt ujędrniający pozwala na uniesienie skóry i zwiększenie gęstości, przez co twarz wygląda świeżo, zdrowo i zdecydowanie młodziej. Zabiegi na wyszczuplanie twarzy i redukcję podwójnego podbródka obecnie pozwalają na diametralną poprawę wyglądu nawet bez jakiejkolwiek ingerencji chirurga.

Wyszczuplanie twarzy – Kriolipoliza ZLipo

Kriolipoliza ZLipo to zabieg, który dzięki możliwości dostosowania do grubości tkanki tłuszczowej oraz obszaru poddawanego poprawie może być zastosowany także na twarz. Specjalna głowica zasysa skórę w obszarze z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Kolejno pod wpływem niskiej temperatury dochodzi do zniszczenia komórek tłuszczowych, które są następnie usuwane przez układ odpornościowy.

Wyszczuplanie twarzy przy pomocy kriolipolizy pozwala na redukcję drugiego podbródka w sposób całkowicie bezpieczny i naturalny, a efekty pojawiają się stosunkowo szybko. Co ważne, usuwanie podwójnego podbródka to nie jedyne zalety kriolipolizy, ponieważ zabieg:

  • poprawia także gęstość skóry,
  • ujędrnia,
  • napina,
  • wygładza nierówności, w tym zmarszczki.

Ultraskin II Absolute – zabieg wyszczuplający na twarz

Wyszczuplanie twarzy można przeprowadzić także, poddając się zabiegowi Ultraskin II Absolute. Jest to metoda polegająca na emisji skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU). Fale te wykazują zdolność przenikania nawet do głębokiej warstwy skóry wraz z tkanką tłuszczową, jednocześnie pomijając naskórek. W efekcie komórki tłuszczowe zostają wprowadzone w drgania, a pod wpływem wytwarzającej się energii termicznej ulegają rozpadowi.

Ultraskin II Absolute określany jest jako jeden z najskuteczniejszych sposobów na nieinwazyjny lifting i wyszczuplanie twarzy. Twarz po zabiegu staje się nie tylko szczuplejsza, ale także napięta, gładka, pozbawiona zmarszczek, zwiotczeń i przebarwień.

Jeśli chcesz wyszczuplić twarz, zredukować drugi podbródek, podkreślić policzki lub poprawić kondycję cery – umów się na konsultację w naszej Klinice Beauty Skin, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące możliwości spektakularnej poprawy wyglądu!

Udostępnij na:
Zadzwoń do nas!

BEAUTY SKIN FABRYKA NORBLINA

tel. 22 150 20 40
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ELEKTROWNIA POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.