Wszystko co najlepsze w Beauty Skin w promocji do -70% z okazji Dnia Matki!  Sprawdź!

23 lutego 2018

Trening EMS – poznaj korzyści!

elektrostymulacja beauty skin

Trening EMS to obecnie najskuteczniejsza metoda ćwiczeń, będąca doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ćwiczeń na siłowni. Elektrostymulacja mięśni za pomocą nowoczesnego urządzenia przynosi niesamowite efekty dla zdrowia i kondycji już po 30-minutowym treningu. Metoda ćwiczeń stymulujących wszystkie partie mięśni na profesjonalnych urządzeniach jest w Polsce coraz popularniejsza. Z treningu EMS coraz częściej korzystają polskie gwiazdy. Fanką elektrostymulacji mięśni została m.in. Izabela Miko.

Trening EMS – zalety ćwiczenia

Trening EMS, czyli elektrostymulacja mięśni to całkowicie bezpieczna metoda, polecana osobom w każdym wieku. Trening EMS to świetny pomysł na rehabilitację po urazach. Elektrostymulacja to propozycja dla osób, u których tradycyjne treningi na siłowni nie przyniosły pożądanych skutków. Główną zaletą treningu EMS jest osiągnięcie pożądanych efektów w krótkim czasie.

Trening EMS to nowoczesna metoda ćwiczeń, pozwalająca na zadbanie o zdrowie i kondycję. Idealna sylwetka jest możliwa! Pozwala na to trening EMS, polegający na przesyłaniu impulsów elektrycznych bezpośrednio do mięśni. Dzięki temu trening jest bardziej efektywny, a wyniki są szybciej widoczne niż w przypadku innych form ćwiczeń. Już jeden trening to ponad 1200 kalorii mniej!

Od czego zacząć trening EMS? Wystarczy, że umówisz się z trenerem personalnym, który przygotuje dla Ciebie indywidualny program ćwiczeń.

Trening EMS – nowoczesna technologia

Trening EMS umożliwia ćwiczenie na nowoczesnym sprzęcie, jakim jest bez wątpienia hybrydowe urządzenie Xbody Actiwave. Urządzenie wykorzystujące nowoczesną technologię pozwala na osiągnięcie najlepszych wyników i ćwiczenie razem z awatarem. Nowoczesny sprzęt stanowi gwarancję skutecznej walki z tkanką tłuszczową, wymodelowania sylwetki oraz zwiększenia masy mięśniowej.

Trening EMS z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pozwala na osiągnięcie wyznaczonych celów. Otrzymanie zadowalających efektów jest możliwe dzięki dobraniu odpowiedniego programu pod klienta. Na skuteczność działania sprzętu wpływa również specjalistyczna odzież, potrzebna na zajęciach.

Trening EMS – indywidualne podejście

Oprócz nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń trening EMS dopełnia dopasowany do klienta program ćwiczeń. Treningi przeprowadzane są na najwyższym poziomie, pod opieką profesjonalnego trenera personalnego.

Przed rozpoczęciem treningu EMS dobrze jest się skonsultować z trenerem, który ustali pod nas plan ćwiczeń. To także odpowiedni moment na wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Ćwiczenie pod okiem trenera to świetna opcja dla osób, które nie lubią ćwiczenia w grupie.

Trening EMS – wielowymiarowe działanie

Trening EMS działa na wielu obszarach. Do efektów elektrostymulacji należą:

  • likwidacja tkanki tłuszczowej
  • wzrost masy mięśniowej
  • modelowanie sylwetki
  • poprawa metabolizmu
  • redukcja cellulitu
  • zmniejszenie bólu kręgosłupa.

Trening EMS to trening personalny, który pozwala na spalenie dużej liczby kalorii już podczas jednej sesji.

Więcej informacji o treningu znajdziesz na stronie: https://beautyskinbefit.pl/

Udostępnij na:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Zadzwoń do nas!

BEAUTY SKIN POWIŚLE

tel. 22 20 40 100
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 19:00

BEAUTY SKIN ŻOLIBORZ

tel. 22 400 66 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 08:00 – 19:00

BEAUTY SKIN RADOM

tel. 48 67 78 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.