ZABIEGI NA TWARZ

Odmładzanie skóry/redukcja zmarszczek

Zabiegi odmładzające skórę twarzy oferowane przez Naszą Klinikę są wykonywane przez specjalistów oraz przy pomocy profesjonalnych sprzętów i urządzeń. Bez względu na to czy chcesz usunąć zmarszczki, niedoskonałości twarzy, czy też zyskać młodzieńczy wygląd i zdrową kondycję skóry – znajdziesz coś dla siebie.  Ta różnorodność jest gwarancją profesjonalnego podejścia do każdego Pacjenta oraz zapewnienia mu kompleksowej troski i opieki.

ZABIEGI NA TWARZ

Dostępne zabiegi

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa w medycznym nazewnictwie określana jest jadem kiełbasianym. Botoks ma wiele zastosowań. Dzięki niemu można np. pozbyć się problemu nadmiernej potliwości, a także wygładzić zmarszczki. Zabieg usuwania zmarszczek polega na iniekcji botoksu w partię skóry, którą chce się wygładzić. W efekcie, zagłębienia i bruzdy stają się niewidoczne, a cera niezwykle gładka, odżywiona i wyglądająca młodziej. Przy pomocy botoksu eliminuje się zmarszczki zarówno płytkie, jak i głębokie; ‘’kurze łapki’’, zmarszczki na czole, w okolicy ust, a nawet na szyi.

Nici PDO

Nici PDO wykorzystywane są do liftingu twarzy. Metoda ta pozwala na wygładzenie skóry bez konieczności wykonywania nacięć, dzięki czemu na cerze nie będzie blizn i innych pozabiegowych śladów. Zastosowanie nici liftingujących PDO pozwala nie tylko usunąć zmarszczki (lwie, palacza, kurze łapki, wokół ust), ale dodatkowo odmładza całą twarz, poprawia jej kontur i owal (podnosi brwi, policzki, powieki), umożliwia eliminację drugiego podbródka, a nawet wygładza skórę na szyi, dekolcie, piersiach, brzuchu czy pośladkach.

Mezoterapia igłowa

Zabieg mezoterapii igłowej ma na celu dostarczyć skórze odżywczych koktajli, dzięki którym zostaje ona odżywiona od wewnątrz i wygładzona na zewnątrz. Mezoterapia polega na mikronakłuwaniu naskórka i skóry właściwej przy pomocy specjalnego urządzenia wyposażonego w wiele malutkich igiełek. Efekty po zabiegu widoczne są natychmiastowo i utrzymują się długotrwale. Dzięki mezoterapii masz szansę pozbyć się zmarszczek, przywrócić skórze jędrność oraz zyskać promienny wygląd.

Terapia #Nlift

#NLift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe, wypełniaczy Neauvia oraz termoliftingu urządzeniem Zaffiro. Terapia składa się z dwóch sesji, które skutecznie poprawiają stan skóry oraz zwiększają poziom nawilżenia. Udowodniono badaniami klinicznymi, że NLift prowadzi do wzrostu fibroblastów o 101% po 21 dniach.

Stymulatory tkankowe

Zabieg Nucleofill to głęboka stymulacja i biorestrukturyzacja skóry. Efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia spowodowany jest w działaniem w trzech płaszczyznach: lifting, antyoksydacja, nawilżenie.

OPINIE

Ponad 25000+ zadowolonych klientek
Ola Ciupa
Ola Ciupa
@ola_ciupa
Czytaj więcej
„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

Modelka, Prezenterka 4fun.tv

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
@tomek_ciachorowski
Czytaj więcej
„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin, które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Aktor

Leszek Stanek
Leszek Stanek
@leszek_stanek
Czytaj więcej
„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

Aktor, wokalista, choreograf, uczestnik programu Azja Express

Poprzedni
Następny

ZABIEGI NA TWARZ

Cennik

Redukcja zmarszczek, leczenie nadpotliwości, redukcja anomalii bródkowych, leczenie bruksizmu.

ObszarCena
Zmarszczki poprzeczne czoła (1 okolica)650 zł
Pionowe zmarszczki między brwiami - tzw. "zmarszczki lwie" (inaczej: zmarszczki gładzizny) (1 okolica)650 zł
Zmarszczki okolicy kącików oczu - tzw. "kurze łapki" (1 okolica)650 zł
Zmarszczki u nasady nosa - tzw. "zmarszczki królicze" (1 okolica)650 zł
Redukcja anomalii bródkowych (broda "brukowana", załamanie bródki) (1 okolica)650 zł
2 okolice1100 zł
3 okolice1400 zł
Bruksizm (rozluźnienie mięśni żwacza)1400 zł
Nadpotliwość stóp/ pach / dłoni2000 zł

Umów zabieg już teraz!

Umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb. 

BLOG

Dowiedz się więcej na naszym blogu